Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50
394,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twój pojemnik będzie wyglądał inaczej, gdy go po raz pierwszy obsadzisz, ale przybierze nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.
Donica kwadratowa z cortenu Cubi 50-50-50
553,00 zł
(brutto)
W magazynie
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze nowoczesne donice ogrodowe z serii Cubi. Jest to produkt, który doskonale współgra z każdą rośliną ozdobną. Oprócz funkcjonalności stanowi także estetyczny dodatek wystroju wnętrz lub szykowny element aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Donica cortenowa Cubi to propozycja ozdoby z najwyższej jakości materiału o bardzo wytrzymałej strukturze.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
576,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.

Niekonwencjonalne donice ogrodowe z cortenu na zewnątrz

Donice ogrodowe nowoczesne, donice na taras, donice ozdobne, ekskluzywne, niebanalne, wykonane ze stali o podwyższonej odporności na korozję. Corten to rodzaj stali niskostopowej na powierzchni, której po wystawieniu na działanie deszczu samoczynnie wytwarza się powłoka ochronna przypominająca rdzę nadając donicy niepowtarzalny charakter. Doskonałe do wypełnienia przestrzeni wokół prywatnych zabudowań, małych domków letniskowych położonych na uboczu, jak i ogrodów, obszarów przyległych do restauracji czy hoteli.

Innowacyjne donice ogrodowe ze stali corten

Najbardziej elegancko i stylowo wyglądają bez wątpienia donice ogrodowe z cortenu, są ponadczasowe i pasują niemal do każdego ogrodu, w idealnej harmonii łączą praktyczność z aspektem estetycznym. Prosty i wyrafinowany styl przykuje uwagę i sprawi że ogród będzie prezentował się wyjątkowo. Wysoka jakość wykonania i dbałość o nawet najmniejszy element to nie jedyne zalety, które zachęcają do zakupu tych wyjątkowych donic. Ułatwimy wybór, określimy kryteria wyboru każdej z prezentowanych w naszej ofercie donic, weźmiemy pod uwagę sugestie nawet najbardziej wybrednych klientów.

Stal, blacha corten coraz bardziej doceniana jest przez architektów i dekoratorów wnętrz zachowujących naturalną nutę piękna i jego rdzawą powłokę naszych produktów. Tworząca się z biegiem czasu powłoka jest w pełni szczelna i nie postępuje w głąb materiału. Są to na pewno najbardziej zadziwiające i nieprzewidywalne donice ogrodowe, gdyż ciężko określić jaki kolor bądź odcień będą miały za kilka lat. Wybierzesz najlepsze donice do ogrodu, które sprawią, że przestrzeń będzie oryginalna i niezwykle spersonalizowana!

Donice z blachy corten - kwadratowe i prostokątne

Nowoczesny projekt donicy powinien cechować się wyborem doskonałych materiałów, z których każdy uwypukla i podkreśla wizualne i praktyczne cechy. Następny termin decydujący o wyborze powinien być ukierunkowany na wybór czasu i miejsca. Musisz mieć możliwość wyboru materiału, który nie sprawi, że przesuwanie donic w razie potrzeby będzie niepotrzebnie trudne.

Wybierając większe donice z blachy corten mamy pewność, że będą stabilne z uwagi na spory ciężar i z pewnością wiatr ich nie przewróci. Proponujemy praktyczne symetryczne donice, które są ciężkie i wiatr nie jest dla nich problemem! Donica kwadratowa z cortenu to świetna propozycja do aranżacji ogrodów, tarasów lub wnętrz. Donice z blachy corten posiadają prostą formę co daje perspektywiczny wachlarz możliwości wykorzystania ich potencjału. Dlatego ten kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłócenia charakteru konkretnego miejsca. Odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu, ogrodu, przestrzeni miejskiej.