Donice ze stali nierdzewnej szczotkowanej - inox

Donice stal nierdzewna

Donica ogrodowa prostokątna stal nierdzewna inox
1 938,00 zł
(brutto)
W magazynie
Prosta, zarazem wąska sylwetka donicy będzie znakomitym uzupełnieniem wystroju takich przestrzeni jak: biura, hotele, restauracje oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach smukłych wykonanych ze stali nierdzewnej pozwolą wykreować niezwykły nastrój i podkreślić walory estetyczne projektowanego miejsca. Materiał użyty do produkcji donic jest niesamowicie odporny na zmienne warunki.

Donice dekoracyjne ze stali nierdzewnej są dostępne we wzorach pasujących do każdego otoczenia - nowoczesnego lub klasycznego. Większość z popularnych budynków komercyjnych wykorzystuje nasze donice do dekoracji wnętrz. Donice ze stali nierdzewnej mają różne kształty i rozmiary geometryczne, które można zintegrować z dowolnym otoczeniem, aby nadać im nowoczesny wygląd. Choć nieco ciężkie, wytrzymują każdą pogodę. W naszym sklepie internetowym mamy szeroką gamę donic ze stali nierdzewnej, idealnych do wnętrz biurowych.

Donice stalowe nierdzewne ozdobą miasta

Każde mieszkaniec bloku lub kamienicy, który ma rośliny i marzy o gęsto usianym kolorowymi kwiatami ogrodzie, powinien wziąć pod uwagę praktyczne porady i zwrócić uwagę na funkcjonalne, uniwersalne, wykonane z wytrzymałych materiałów donice ze stali nierdzewnej. Kwiaty i krzewy są piękną i stanowią naturalną ozdobę każdej przestrzeni. Nawet na niewielkim balkonie można bez trudu urządzić spokojny zielony zakątek, który z powodzeniem zapewni wytchnienie i da odpoczynek od codziennej nerwówki i natłoku.

Zdecydowana większość czuje się dobrze w otoczeniu przyrody i stara się mieć z nią jak największy kontakt. Doskonałym pomysłem dla sympatyków zieleni są ogrody przydomowe. Mając nawet mały skrawek gruntu warto prezentować cuda natury. Wystarczy zaopatrzyć się w przepiękne okazy przyrody jak też kwitnące na kolorowo kwiaty umieszczone w donicach ze stali nierdzewnej inox.

Donice ze stali nierdzewnej inox dla roślin o szczególnych wymaganiach

W ostatnim czasie wielką uwagę przykłada się na nowoczesne donice, które w najróżniejszych konfiguracjach stają się cudowną dekoracją całej przestrzeni. Bezsprzecznie należy to wszystko ze sobą połączyć. Duże donice stalowe z inoxu stworzono z myślą o wielbicielach uniwersalnej klasyki. Ich niebywale niewymyślny profil cudownie nadaje się do nowoczesnych wystrojów wnętrz i przydomowych ogrodów.

Zmienny przekrój kwadratu kojarzy się z doskonałości a pozbawienie dodatkowych upiększeń czyni, że te donice odpowiednio dopasowują się do wystroju wnętrz czy ogrodu. Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki wybranej donicy ogrodowej ze stali inox. Element ten musi zawierać w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozwój uprawianych w niej roślinach.

Różne kształty i rozmiary donic ze stali nierdzewnej

Donice wykonane ze stali nierdzewnej inox są idealnym materiałem dekoracyjnym, podkreślają splendor wejścia do obiektu, biura, hotelu czy restauracji, połączone z fantastycznymi kwiatami podkreślają jego elegancję i subtelność. Donice ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, są naszym oczkiem w głowie, są najważniejszym produktem w naszej ofercie.

Proponujemy Państwu donice w kilku rozmiarach dostępne w ofercie sklepowej, oraz na indywidualne zamówienie w oparciu o autorski projekt w dowolnych kształtach wzorach i wielkościach. Będą doskonale pasować wymiarowo i wizualnie do Państwa mieszkania, tarasu, ogrodu, domu czy też biura. Mamy w ofercie donice okrągłe, podłużne jak i kwadratowe. Wszystko dostępne na Państwa życzenie, dajemy gwarancję długowieczności produktu.

Istotne cechy donic ze stali nierdzewnej

Nowoczesny współczesny design - nasze donice ze stali nierdzewnej są idealnym akcentem do każdego ogrodu, tarasu, balkonu lub biura.

Szczotkowana stal nierdzewna - pasuje do nowoczesnych kuchni i łazienek w gospodarstwie domowym, tworząc jednolity wygląd dzięki stali nierdzewnej lub szczotkowanemu niklowi.

Idealne dla sekulentów - mała kula jest idealna dla małych roślin, kaktusów, roślin powietrznych i sukulentów.

Wspaniały pomysł na prezent - te doniczki z inoxu są idealnym prezentem dla każdego, kto chce dodać nowoczesny wygląd do swojego domu lub biura.

Gwarancja szczęścia - Jesteśmy dumni z jakości wszystkich naszych produktów i chcemy mieć pewność, że jesteś w 100% zadowolony z zakupu. Ten produkt objęty jest naszą 2 letnią gwarancją „Pokochasz to, albo zwrot pieniędzy”.