Klasyczne loftowe donice na sytelażu do salonu

Donice klasyczne loftowe

Donica loft na stelażu - kwadratowa 40-40
420,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Nowoczesny, rewelacyjny dizajn spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę z pewnością znajdą Państwo prosty sposób na uczynienie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
Elegancka donica na stelażu Normalis 28-75
567,00 zł
597,00 zł -30,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nadzwyczajny, symptomatyczny dizajn nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one jednoznaczną dekorację przestrzeni. Bezsprzeczną mocną stroną donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to fenomenalny sposób na przyozdobienie balkonu, tarasu czy biura.
Prostokątna donica na stelażu Normalis 38-96
1 659,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

Klasyczne nowoczesne donice loftowe na stelażu

Oryginalna donica doda każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Donice klasyczne na stelażu to świetny dodatek do wystroju każdego wnętrza – zarówno salonu i sypialni, jak i biura restauracji czy innego pomieszczenia użytkowego. Dołącz wyjątkowe motyw zdobniczy w salonie w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej wyrażają Twoją osobowość i styl i sprawią, że doskonale zaprezentowana roślinność urozmaici moc zieleni i nie tylko!

Domowe i biurowe donice loftowe na nóżkach

Za przykład może posłużyć taras o prostej konstrukcji z finezyjnie zbudowaną siatką, która dodaje krztynę nowoczesnego stylu i atrakcyjności. Jeśli masz do dyspozycji kilka klasycznych doniczek na nóżkach możesz stworzyć z nich elegancki i niepowtarzalny wystrój ogrodu. Wystarczy zaprojektować poziomy ogród kwiatowy, układając doniczki jako wieżę. Wieżyczki kwiatowe mogą być wykonane z tych samych doniczek o różnej wysokości stelaża lub mogą być złożone z naczyń różniących się kształtem i kolorem.

Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie loftowe doniczki domowe na stelażu, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Wypełnij doniczkę ziemią doniczkową i umieść obok kolejną, którą napełnisz. Określ wysokość samodzielnie wykonanej wieży kwiatowej i wybierz bujną roślinę rosnącą na najwyższym stopniu. Każdy, kto martwi się o utrzymanie wieży, może swoje własne dzieło umieścić na tarasie lub przy ścianie domu.