Klasyczne loftowe donice na sytelażu do salonu

Donice klasyczne loftowe

Donica loft na stelażu - kwadratowa 40-40
540,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Nowoczesny, rewelacyjny dizajn spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę z pewnością znajdą Państwo prosty sposób na uczynienie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
Elegancka donica na stelażu Normalis 28-75
567,00 zł
597,00 zł -30,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Nadzwyczajny, symptomatyczny dizajn nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one jednoznaczną dekorację przestrzeni. Bezsprzeczną mocną stroną donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to fenomenalny sposób na przyozdobienie balkonu, tarasu czy biura.
Prostokątna donica na stelażu Normalis 38-96
1 659,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

Klasyczne nowoczesne donice loftowe na stelażu

Oryginalna donica doda każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Donice klasyczne na stelażu to świetny dodatek do wystroju każdego wnętrza – zarówno salonu i sypialni, jak i biura restauracji czy innego pomieszczenia użytkowego. Dołącz wyjątkowe motyw zdobniczy w salonie w ogrodzie. Bądź kreatywny i wybierz funkcje, które najlepiej wyrażają Twoją osobowość i styl i sprawią, że doskonale zaprezentowana roślinność urozmaici moc zieleni i nie tylko!

Domowe i biurowe donice loftowe na nóżkach

Za przykład może posłużyć taras o prostej konstrukcji z finezyjnie zbudowaną siatką, która dodaje krztynę nowoczesnego stylu i atrakcyjności. Jeśli masz do dyspozycji kilka klasycznych doniczek na nóżkach możesz stworzyć z nich elegancki i niepowtarzalny wystrój ogrodu. Wystarczy zaprojektować poziomy ogród kwiatowy, układając doniczki jako wieżę. Wieżyczki kwiatowe mogą być wykonane z tych samych doniczek o różnej wysokości stelaża lub mogą być złożone z naczyń różniących się kształtem i kolorem.

Wśród ulubionych jest zielony ekran z roślinami. Do tego potrzebne są wysokie loftowe doniczki domowe na stelażu, które są również wykonane z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Wypełnij doniczkę ziemią doniczkową i umieść obok kolejną, którą napełnisz. Określ wysokość samodzielnie wykonanej wieży kwiatowej i wybierz bujną roślinę rosnącą na najwyższym stopniu. Każdy, kto martwi się o utrzymanie wieży, może swoje własne dzieło umieścić na tarasie lub przy ścianie domu.