Donice na stelażu do biura, salonu - białe wysokie

Donice na stelażu

Donica loft na stelażu - kwadratowa 40-40
420,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Nowoczesny, rewelacyjny dizajn spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę z pewnością znajdą Państwo prosty sposób na uczynienie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
Donica okrągła na stojaku z profili Roller 50
589,00 zł
(brutto)
W magazynie
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.
Elegancka donica na stelażu Normalis 28-75
567,00 zł
597,00 zł -30,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nadzwyczajny, symptomatyczny dizajn nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one jednoznaczną dekorację przestrzeni. Bezsprzeczną mocną stroną donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to fenomenalny sposób na przyozdobienie balkonu, tarasu czy biura.
Prostokątna donica na stelażu Normalis 38-96
1 659,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

Donice na stelażu do salonu i biura

Stwórz interesujące poziomy i wymiary na balkonie w biurz lub werandzie, korzystając z podwyższonych donic i stojaków z naszej serii. Donice czerpią swój wyraz z uporządkowanych linii przemysłowych i rozwiązań architektury, nadając Twojemu domowi lub ogrodowi żywy i klasyczny wygląd. Doniczki są dostępne w małym i dużym rozmiarze.

Donica biurowe na stelażu to ciekawe rozwiązanie do wyeksponowania roślin. Klasyczna forma donicy przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych rozwiązań jak i industrialnych. Prosta i smukła sylwetka wkomponuje się w każdą przestrzeń jak hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje prezentowane w wysokich donicach pozwolą na stworzenie unikalnej aranżacji i uwypuklą walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

Klasyczne donice wysokie na stelażu

Osoby ceniące awangardę i nowoczesność lubią eksperymentować z różnymi gatunkami roślin różniącymi się kolorem i wielkością. Możemy pozostawić ten sam kształt donic, a jedynie zróżnicować ich parametry objętościowe. Donice salonowe na stelażu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu, to znakomite rozwiązanie, które pozwoli stworzyć zachwycające aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, kiedy są dorodne i najpiękniejsze.

W szerokiej gamie wysokich donic na stelażu, jakie oferujemy z pewnością znajdzie się gama propozycji spełniających Twoje wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. Jeżeli lubisz postęp i zależy Ci na niesamowitym wyglądzie najbliższego otoczenia, lubisz funkcjonalne dodatki to trudno o lepszą propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta i zapewni idealne dopasowanie podkreślając wyjątkowość dekorowanych przez Ciebie miejsc.

Wysokie okrągłe donice na stelażu na balkon i taras

Osoby ceniące awangardę i nowoczesność lubią eksperymentować z różnymi gatunkami roślinnymi różniącymi się kolorem i wielkością. Można pozostawić ten sam kształt donic, a jedynie zróżnicować ich parametry. Donice salonowe na stelażu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu, które stanowią doskonałe rozwiązanie, które oferuje możliwość tworzenia aranżacji aranżacyjnych i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, kiedy są dorodne i najpiękniejsze.

W szerokiej gamie wysokich donic na stelażu, jakie oferujemy, z pewnością znajdzie się odpowiednia, która spełni stawiane Twoje wysokie wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. Jeśli lubisz postęp i zależy Ci na niesamowitym wyglądzie najbliższego otoczenia, lubisz funkcjonalne dodatki to trudno o lepszą propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta i zapewni idealne dopasowanie podkreślając wyjątkowość dekorowanych przez Ciebie miejsc.