Donica loft na stelażu - kwadratowa 40-40
540,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesne donice ogrodowe mają wyraziste kolory, często ciekawe geometryczne kształty. Bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność. Nowoczesny, rewelacyjny dizajn spełni nawet najbardziej wyszukane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę z pewnością znajdą Państwo prosty sposób na uczynienie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
Elegancka donica na stelażu Normalis 28-75
567,00 zł
597,00 zł -30,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Nadzwyczajny, symptomatyczny dizajn nowoczesnych donic sprawia, iż stanowią one jednoznaczną dekorację przestrzeni. Bezsprzeczną mocną stroną donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kwiaty i inne rośliny doniczkowe to fenomenalny sposób na przyozdobienie balkonu, tarasu czy biura.
Donica okrągła na stojaku z profili Roller 50
589,00 zł
(brutto)
W magazynie
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.
Prostokątna donica na stelażu Normalis 38-96
1 659,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Donica prostokątna na stojaku Normalis. Nowoczesna, wyjątkowa, mająca ciekawą formę plastyczną i interesujące wzornictwo, spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania estetyczne. Przeglądając naszą ofertę znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.
Industrialna donica na stelażu 50
467,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nie ma sensu dyskutować o znaczeniu mebli do salonu - każdy z nas jest tego świadomy. Jeśli jednak obecnie poszukujesz czegoś ładnego i praktycznego do swojego salonu, to jest dobra okazja, aby wybrać odpowiedni kształt, rozmiar i projekt. Poświęć tyle czasu, ile chcesz. Styl wypełnienia donic z ramą ze stali profilowej jest ograniczony jedynie wyobraźnią. Donica z ramą ze stali profilowej to tradycyjna donica z nowoczesnym akcentem. Wybierz żądany rozmiar, a następnie wybierz z szerokiej gamy wypełnień donic na stelażu. Donice z ramą ze stali profilowej są dostępne w wielu kształtach i wymiarach na zamówienie.

Donice na stelażu do salonu i biura

Stwórz interesujące poziomy i wymiary na balkonie w biurz lub werandzie, korzystając z podwyższonych donic i stojaków z naszej serii. Donice czerpią swój wyraz z uporządkowanych linii przemysłowych i rozwiązań architektury, nadając Twojemu domowi lub ogrodowi żywy i klasyczny wygląd. Doniczki są dostępne w małym i dużym rozmiarze.

Donica biurowe na stelażu to ciekawe rozwiązanie do wyeksponowania roślin. Klasyczna forma donicy przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych rozwiązań jak i industrialnych. Prosta i smukła sylwetka wkomponuje się w każdą przestrzeń jak hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje prezentowane w wysokich donicach pozwolą na stworzenie unikalnej aranżacji i uwypuklą walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

Klasyczne donice wysokie na stelażu

Osoby ceniące awangardę i nowoczesność lubią eksperymentować z różnymi gatunkami roślin różniącymi się kolorem i wielkością. Możemy pozostawić ten sam kształt donic, a jedynie zróżnicować ich parametry objętościowe. Donice salonowe na stelażu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu, to znakomite rozwiązanie, które pozwoli stworzyć zachwycające aranżacje otoczenia i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, kiedy są dorodne i najpiękniejsze.

W szerokiej gamie wysokich donic na stelażu, jakie oferujemy z pewnością znajdzie się gama propozycji spełniających Twoje wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. Jeżeli lubisz postęp i zależy Ci na niesamowitym wyglądzie najbliższego otoczenia, lubisz funkcjonalne dodatki to trudno o lepszą propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta i zapewni idealne dopasowanie podkreślając wyjątkowość dekorowanych przez Ciebie miejsc.

Wysokie okrągłe donice na stelażu na balkon i taras

Osoby ceniące awangardę i nowoczesność lubią eksperymentować z różnymi gatunkami roślinnymi różniącymi się kolorem i wielkością. Można pozostawić ten sam kształt donic, a jedynie zróżnicować ich parametry. Donice salonowe na stelażu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu, które stanowią doskonałe rozwiązanie, które oferuje możliwość tworzenia aranżacji aranżacyjnych i dowolnie zmieniać kompozycje roślin, eksponując je wówczas, kiedy są dorodne i najpiękniejsze.

W szerokiej gamie wysokich donic na stelażu, jakie oferujemy, z pewnością znajdzie się odpowiednia, która spełni stawiane Twoje wysokie wymagania. Lubisz nowoczesność? Połączymy dla Ciebie innowacyjną technologię z modnym wzornictwem, wpisującym się we współczesne trendy. Jeśli lubisz postęp i zależy Ci na niesamowitym wyglądzie najbliższego otoczenia, lubisz funkcjonalne dodatki to trudno o lepszą propozycję, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta i zapewni idealne dopasowanie podkreślając wyjątkowość dekorowanych przez Ciebie miejsc.