Donica okrągła z cortenu na taras i do miasta
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50

Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twoja donica zewnętrzna będzie wyglądała inaczej, gdy ją po raz pierwszy obsadzisz, ale wybierz nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
745,00 zł (brutto) 605,69 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Przed wybraniem jakichkolwiek kwiatów upewnij się i zaplanuj, gdzie pójdzie Twoja donica. Niektóre rośliny świetnie żyją w cieniu z niewielkim lub żadnym słońcem, podczas gdy inne rośliny kwitną w bezpośrednim świetle słonecznym. Dowiedz się, czego potrzebują twoje rośliny i upewnij się, że donica zewnętrzna ze stali corten znajdzie się w odpowiednim miejscu, aby zapewnić im właściwe warunki. Ważną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać odpowiednio duże doniczki. Rośliny, które wybrałeś, aby ozdobić swój garnek, muszą razem egzystować, aby dobrze się rozwijać. Wszystkie rośliny posiadające tą samą donicę, powinny wymagać takiej samej ilości wody i słońca, jak i tego samego rodzaju gleby. Przecież te rośliny będą dzielić dokładnie to samo siedlisko i warunki każdego dnia.

058
50 cm
50 cm
50 cm
18 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Waga
18 kg
Pojemność
98 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: