Ekskluzywne donice podświetlane na duże kwiaty

Ekskluzywne donice podświetlane

Świecąca donica prostokątna Lungo 38-75-35
489,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni, model wyjątkowy, gwarantujący niepowtarzalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne.
Świecąca donica wysoka Lungo Grande 60-85-35
770,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nowoczesna donica kwiatowa stworzona z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni, model wyjątkowy, gwarantujący niepowtarzalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne.
Kwadratowa podświetlana donica Pixel Pot 50-50-50
449,00 zł
(brutto)
W magazynie
Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować go w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce Donica Pixelpot to model wyjątkowy, gwarantujący oryginalność, nowoczesny rewelacyjny wygląd, spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Ozdobi wnętrze łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne.
Donica podświetlana Tower Pot 70-35-35
449,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donice podświetlane to niepodważalny hit ostatnich lat. Pozwalają szybko, łatwo i przede wszystkim efektownie odnowić wnętrze, dodając mu przy tym elegancki i szykowny akcent. Ustawione na zewnątrz budynku przykują uwagę wszystkich przechodniów, a roślina umieszczona wewnątrz donicy nabierze blasku i ożywi przestrzeń.
Donica kwadratowa podświetlana Cubi 40-40-40
375,00 zł
(brutto)
W magazynie
Prezentowany model donicy to sześcian o boku długości 40cm. Dzięki uniwersalnym wymiarom może być dostawiona w parze z innymi donicami tej serii. Zestawienie kilku donic stworzy niepowtarzalną ściankę działową lub może posłużyć jako oświetlenie alejki. Z powodzeniem zastąpi lampę w pomieszczeniu i rozświetli każdy rodzaj rośliny, bez znaczenia czy będzie ustawiona wewnątrz czy na zewnątrz budynku.
Wysoka podświetlana donica Cubi 97-39-39
467,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wyjątkowo nowoczesna, a zarazem klasyczna – oto podświetlana donica Cubi 97-39-39. Swoim blaskiem skupia uwagę przechodniów, szczególnie po zmroku. Z tego powodu polecana jest jako element ozdobny w ogródkach restauracyjnych, hotelach czy na tarasach. Doskonale nadaje się również do aranżacji wnętrz, gdzie ceni się romantyczny nastrój.
Wysoka podświetlana donica Asti 78 Light
459,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wyjątkowo nowoczesna, a zarazem klasyczna – oto podświetlana donica Asti 78. Swoim blaskiem skupia uwagę przechodniów, szczególnie po zmroku. Z tego powodu polecana jest jako element ozdobny w ogródkach restauracyjnych, hotelach czy na tarasach. Doskonale nadaje się również do aranżacji wnętrz, gdzie ceni się romantyczny nastrój.
Donica podświetlana Modena 54 Light
469,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wyjątkowo nowoczesna, a zarazem klasyczna – oto podświetlana donica Modena 54. Swoim blaskiem skupia uwagę przechodniów, szczególnie po zmroku. Z tego powodu polecana jest jako element ozdobny w ogródkach restauracyjnych, hotelach czy na tarasach. Doskonale nadaje się również do aranżacji wnętrz, gdzie ceni się romantyczny nastrój.
Podświetlana donica z polietylenu Flavi licht 75
455,00 zł
(brutto)
Produkt w magazynie
W krainie nowoczesnej estetyki i funkcjonalnego designu, podświetlana donica Flavi Light 75 wyróżnia się jako fascynujące połączenie formy i funkcji. Wytworzona z granulatu polietylenu poprzez skrupulatny proces formowania rotacyjnego, ta donica nie tylko charakteryzuje się unikalnym kształtem, ale również pełni rolę źródła światła, dodając nutę wyrafinowania każdemu pomieszczeniu. Odsłaniamy wyjątkowość Flavi Light 75 Donica Flavi Light intryguje obserwatorów swoim charakterystycznym kształtem i przyciąga uwagę bez wysiłku. Podobnie jak inne donice od Strefadonic.pl, jest wykonana z wysokiej jakości polietylenu, co sprawia, że jest odporna zarówno na warunki atmosferyczne, jak i potencjalne uszkodzenia.

Ekskluzywne donice podświetlane na balkon

Prezentujemy donice podświetlane utrzymane w klasycznej stylistyce, w tradycyjnych kształtach i prostej formie. Można w naszym sklepie zakupić designerskie donice w przeróżnych kształtach, które będą oryginalnie wyglądały w każdej aranżacji i z pewnością przykują wzrok wielu osób. Często takie donice przybierają geometryczne kształty, a te bardziej kreatywne, podświetlane za pomocą oświetlenia light, led, rgb przybierają ciekawe formy i świetnie prezentują się w stylowym salonie, nastrojowej sypialni, na tarasie i balkonie, a także w nowoczesnym biurze. Wiele zależy od inwencji twórczej i chęci do wprowadzania zmian.

Ekskluzywna forma donicy podświetlanej o przekroju kwadratu o zmiennych wymiarach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych, oraz użyteczności publicznej. Donice świecące nowoczesne zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Prosta i smukła sylweta wkomponuje się w każdą przestrzeń - hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody.

Donice wykonano z polietyleny w kolorze białym transparentnym. Są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i mogą z powodzeniem być wykorzystane na balkonie, tarasie, patio. Ekskluzywna donica podświetlana bardzo dobrze prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach domów i biur. Łatwo z ich pomocą mogą Państwo kreować przestrzeń lub zmieniać jej aranżację, w zależności od potrzeb. Smukły kształt i prosta forma to najlepsze dopełnienie nowoczesnego stylu.

Świecące donice dekoracyjne

Dekoracyjne donice świecące o idealnych proporcjach, poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice na taras lub do wnętrz. Z powodzeniem sprawdzą się również jako świecące doniczki ogrodowe. Prezentowany kształt donicy wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni, tworząc harmonijną całość. Forma nie zakłóci charakteru konkretnego miejsca, a odpowiednio wyeksponowana będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza salonu lub ogrodu.

Minimalistyczny kształt z zaokrąglonym górnym rantem powoduje, że praktyczne świecące donice przyciągają uwagę. Okrągła forma sprawdzi się doskonale w bardzo nowoczesnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych powierzchniach, natomiast tradycyjnym pomieszczeniom doda lekkości i podkreśli ich ponadczasowość. Odpowiednio wyeksponowana, będzie ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu.

Podświetlane donice w ogrodzie kameralnym

Proponowane przez nas wyroby doskonale będą prezentowały się jako motyw dekoracyjny w ogrodzie kameralnym, w domu jak i w obiektach budowlanych użyteczności publicznej typu parki, skwery, promenady. Seria „light” "led" "rgb" ozdobi wnętrza łącząc funkcje lampy i donicy, dając dodatkowe oświetlenie dekoracyjne. Wysokie donice podświetlane w salonie, sypialni pięknie wyeksponują rośliny, które będą widoczne z daleka. Rośliny w donicach podświetlanych, będą odpowiednio prezentowane, dzięki temu każdy z gości Państwa ogrodu z pewnością je dostrzeże. Ekskluzywne donice podświetlane prezentują się stylowo ustawione po obu stronach wejścia do domu lub do ogrodu. Ten rodzaj donic będzie odpowiedni również na taras, lub jako wyposażenie przestrzeni wewnętrznych - komercyjnych i prywatnych - w salonie, biurze, hotelu, restauracji.