Donice kwadratowe na kwiaty ozdobne

Donice kwadratowe

Geometryczna kwadratowa donica z laminatu 40-60-60
590,00 zł
(brutto)
W magazynie
Największą zaletą większości małych roślin doniczkowych jest to, że mogą one pasować niemal wszędzie w domu. Możesz nawet stać się kreatywny! Pomyśl o dodaniu uroczych roślin w nieoczekiwanych miejscach, takich jak okno w łazience, w wiszącej doniczce lub nawet na ścianie z oszczędzającym miejsce pionowym ogrodem ściennym! Idealny wybór na wszystko, o czym marzy Twój zielony kącik, ta donica pomoże Ci stylowo pielęgnować Twój zielony azyl!
Stylowa donica kwadratowa z laminatu 60-60-60
683,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Rośliny doniczkowe to wypróbowany i prawdziwy sposób na wprowadzenie żywego koloru do domu i wniesienie natury do wnętrza. Nie wspominając, rośliny są świetnym sposobem na oczyszczenie powietrza w domu. Duże i piękne filodendrony i majestatyczne kwiaty są idealne do dodania wykończenia do każdego pomieszczenia i wypełnienia pustych rogów i ścian.
Donica wysoka kwadratowa z laminatu 60-38-38
414,00 zł
(brutto)
W magazynie
Stworzenie ogrodu pozwala nam na dołączenie kawałka siebie z dodatkiem pięknych przedmiotów, takich jak donice, które wyrażają nasze osobowości. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.
Donice wysokie z laminatu Cubi 80-38-38
504,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Postępowy, atrakcyjny wygląd spełni nawet w najwyższym stopniu awangardowe oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na utworzenie własnego środowiska naturalnego, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem, a przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności zagwarantuje olbrzymią radość.
Donice z laminatu kwadratowa wysoka 100-38-38
552,00 zł
(brutto)
W magazynie
Smukłe i wysokie donice w połączeniu z egzotyczną rośliną z pewnością przykują uwagę. Konstrukcja donicy ma ogromne znaczenie w kontekście jakości i zarazem łatwości uprawy kwiatów. Zarówno białe i czarne, jak i nieco odważniejsze odcienie donic bez problemu potrafią odnaleźć się w aranżacji tworząc spójny charakter wykończenia.
Stylowa donica klasyczna z laminatu Falko 80
429,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Donice wysokie geometryczne zyskują popularność głównie dlatego, że są uniwersalne, stylowe i estetyczne. Dzięki połączeniu tych cech, nasze donice doskonale prezentują się zarówno w domu, hotelu jak i lokalu gastronomicznym. Z powodzeniem można je umieścić również na zewnątrz obiektu. Rośliny umieszczone wewnątrz donicy Falko ożywią każdą przestrzeń.

Donice kwadratowe w różnych wymiarach i kolorach

Strefa donic dostarcza kwadratowe donice do wnętrz i na zewnątrz we wszystkich stylach i rozmiarach. Od małych doniczek dla kwiaciarni i stylizacji wnętrz po duże donice do biur, podjazdów lub wejść do dużych domów i biurowców. Asortyment sklepu strefy donic obejmuje kwadratowe donice w różnych kolekcjach. W kolekcji z laminatu znajdziesz największy wybór donic kwadratowych. W tej kolekcji można również znaleźć małe doniczki po duże pojemniki o wymiarach do 140 x 140 centymetrów. Wszystkie donice z kolekcji laminat mają wysokiej jakości wykończenie w wysokim połysku lub matowym lakierze. Ten lakier jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu donice kwadratowe są idealne do użytku na zewnątrz. Wszystkie produkty z kolekcji występują w dowolnej kolorystyce wybranej z palety RAL.

Donice kwadratowe to charakterystyczny i nowoczesny design. Różnorodność rozmiarów umożliwiają posadzenie zarówno mniejszych roślin ale również większych drzewek lub krzewów. W połączeniu z odpowiednim i stonowanym kolorem są idealnym rozwiązaniem na zagospodarowanie przestrzeni miejskiej jak i dowolnie wybranego otoczenia. Lekka i stabilna konstrukcja donicy kwadratowej, łatwa w utrzymaniu, odporna na uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie jest idealna do aranżacji ogrodu i tarasu.

Kwadratowe donice do wybranej aranżacji kwiatowej

Prosta sylwetka donicy idealnie dopełni stylu określonych przestrzeni jak: hotele, galerie, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domową oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach kwadratowych pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca i otoczenia w którym dobrze będą się prezentowały. Każdy pokój w domu, balkon czy taras może być bardziej przytulny dzięki ładnym roślinom zamieszczonym w donicy kwadratowej.

Donice kwadratowe to przedmioty, które w bardzo szybki i łatwy sposób pomogą Ci stworzyć piękny dom i ogród. W donicach z włókna szklanego o kwadratowych kształtach można zaprezentować każdą kompozycję kwiatową. Sprawdzą się na zewnątrz na balkonie tarasie patio jak i we wnętrzu przy łóżku w sypialni. Zajmują mało miejsca, więc mogą być również używane wzdłuż balustrad balkonowych. Kolor można również dobrać tak, aby donica kwadratowa doskonale harmonizowała z projektem ogrodu czy elewacją budynku.

Donice kwadratowe w uprawie hydroponicznej

Doniczki kwadratowe są obecnie wybieranym kształtem w wielu systemach hydroponicznych, głównie ze względu na oszczędność miejsca, jaką ma wiele małych doniczek kwadratowych w porównaniu z okrągłymi doniczkami o tej samej wielkości. Idealnie byłoby, gdybyś używał kwadratowych doniczek na wczesnym etapie wzrostu rośliny, pozwalając na więcej roślin na metrze kwadratowym. Następnie, gdy rośliny osiągną większe rozmiary, przesadzić je do większych okrągłych doniczek, ponieważ są one łatwiej dostępne w większych rozmiarach.

Uprawa hydroponiczna w doniczkach kwadratowych prowadzona jest za względu na niedobór gleby wysokiej jakości i ich niejednorodność. Uprawa hydroponiczna (bez-glebowa) staje się w ostatnich latach coraz bardziej powszechna we wszystkich krajach świata. Dodatkowo tego typu technologia upraw w donicach kwadratowych pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów wodnych i nawozowych generując mniejszy wpływ na środowisko w stosunku do tradycyjnego sposobu uprawy, a z drugiej strony pozwala na wykorzystanie pod-produktów jako substratu będących przyjaznymi dla środowiska.