Donica z laminatu w kształcie cygara

Cygaro

Designerska donica okrągła z laminatu Ultimo 61
448,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model wyjątkowy a jego ozdobna, pełna wyszukanego uroku forma sprawia , że korzystnie prezentuje się w każdym otoczeniu. Charakter produktu przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności poprzez właściwe wkomponowanie w otoczenie zagwarantuje olbrzymią satysfakcję, a nowatorski design sprawi, że donica stanie się perfekcyjnym uzupełnieniem salonu, tarasu.

Ultimo - Cygaro

Fascynujących motywów zdobniczych w mieszkaniu czy domu nigdy za wiele. Kto zgadza się z tym stwierdzeniem? Z pewnością zgodzi się z nim każdy, kto uwielbia decydować o tym, by w zaciszu domowym mógł zagościć na stałe przyjemny klimat. Dlatego donice dekoracyjne, są tak chętnie kupowanymi i popularnymi produktami. Nie dziwi to dziś nikogo – nie zajmują zbyt wiele miejsca, a pozwalają przy tym skorzystać z więcej niż jednej funkcjonalności tychże. Bo nie dość, że są ładne same w sobie, to jeszcze podnoszą prestiż określonej przestrzeni. I jak tu ich nie kupić? Zdecydowanie się nie da.

donica cygaro z laminatu

Zalety zakupu donic z laminatu w kształcie cygara

Na szczególną uwagę zasługują donice z laminatu poliestrowo szklanego - Cygaro, które doskonale wpasowują się w nowoczesny charakter aranżacji każdego wnętrza, sprawdzą się również na zewnątrz obiektu na tarasie w ogrodzie. Smukła symetryczna o zmiennym przekroju sylwetka przykuwa uwagę. Nowatorski kształt z dobraną kolorystyką donicy  cygaro współgra z każdą roślinnością, nawet tą ogólnie dostępną w popularnych sklepach ogrodniczych prezentując wyjątkowy design. Donica Cygaro to zdecydowana nowość na rynku dekoracji, musisz iść z duchem czasu i wybrać produkt o nieprzeciętnym wyglądzie, który w wyszukany sposób uświetni Twoje wnętrze, ogród, balkon, taras.

Dlaczego warto wybrać donice z laminatu stylizowane cygarem

Donice kompozytowe z laminatu to inwestycja na co najmniej kilka lat. Dzięki specjalnie dobranym lakierom, takich jakie używa się przy produkcji jachtów morskich, powierzchnia donicy pozostaje odporna na działanie wilgoci, mrozu, wysokich temperatur, promieni UV. Donice z kompozytu szklanego powstają z mieszaniny włókien szklanych krzyżowo ułożonych połączonych żywicą syntetyczną nakładanych ręcznie na formę (kopyto) co po związaniu tych związków daje produkt doskonały, trwały i prawie niezniszczalny gwarantujący długą żywotność. Można powiedzieć, że każdy egzemplarz donicy cygaro ma swoją duszę artysty i autora który ją tworzył. Faktura donicy cygaro może być wykonana w wysokim połysku i w macie, może też przypominać tworzywo sztuczne, imitować kamień, drewno lub inną fakturę.

W bogatej ofercie sklepu Strefa donic znaleźć można niezwykle eleganckie donice dekoracyjne nowoczesne. Ta nowoczesność zaklęta jest w uniwersalnej barwie czerni, dominującej w większości dostępnych egzemplarzy. A donice dekoracyjne z laminatu mogą być nie tylko duże jak w przypadku modelu Cubi, ale i mniejsze, bardziej minimalistyczne, jak w przypadku donicy Cygaro. Ten drugi model jest prawdziwą kwintesencją elegancji i klasy. Stworzony z myślą o umieszczeniu w kunsztownie urządzonym pokoju dziennym czy gabinecie, sprawdzi się znakomicie. Takie właśnie donice dekoracyjne w kształcie cygara stanowić będą niepowtarzalne uzupełnienie aranżacji mieszkalnej z dominującym stylem klasycznym. Tego dziś szukamy – elegancji, na którą patrzy się z prawdziwą przyjemnością.

Donice z laminatu stworzone na wzór cygara

Duże dekoracyjne donice są utworzone z połączenia kreatywności i ogromnej różnorodności. I taki jest właśnie model Cygaro. Takie designerskie donice z pewnością spotkają się z zainteresowaniem osób młodych, odważnych i aktywnych. Takich, które z odwagą patrzą w przyszłość i nie boją się żadnych wyzwań.

Donice dekoracyjne - cygaro z laminatu do salonu czy donice do sypialni, w tym donice do kuchni, to dekoracje i dodatki, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego funkcjonowania w ścianach własnego domu czy mieszkania. Te produkty po prostu warto mieć, by cieszyć się z ich atrakcyjnej formy oraz dużej funkcjonalności.