Donice plastikowe duże okrągłe osłonki storczyków

Donice plastikowe okrągłe

Owalna klasyczna donica z polietylenu Ovo 50
315,00 zł
(brutto)
W magazynie
Okrągła sylwetka donicy Ovo idealnie dopełni styl takich przestrzeni jak: hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne w donicach Ovo pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Poprzez prostą formę mogą być wykorzystywane jako stylowe donice ogrodowe. Bez względu na to, co chcesz zrobić ze swoim ogrodem, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować swoją wizję.
Klasyczna donica z polietylenu Hebana 80
349,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wysoka smukła donica wykonana z polietylenu pomieści duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z materiału odpornego na trudne warunki pogodowe. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Wewnątrz czy na zewnątrz: rośliny doniczkowe wprowadzają do otoczenia naturę. Tworzą atmosferę w domach i sklepach, upiększają ogrody oraz zielone balkony i tarasy. Aby rośliny rozwijały się optymalnie, podczas sadzenia doniczek należy wziąć pod uwagę potrzeby roślin.
Wielka donica okrągła z polietylenu Uran 60
301,00 zł
(brutto)
W magazynie
Prezentowana wielka donica ogrodowa pomieści duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne prezentowane w donicy wielkiej pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
Duża donica okrągła z polietylenu Uran 97
978,00 zł
(brutto)
W magazynie
Duże okrągłe donice pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty znacznych rozmiarów. Wszystkie polecane modele donic ogrodowych z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Zarówno ozdobne rośliny liściaste, jak i kwitnące dobrze komponują się w dużych donicach z polietylenu w popularnym antracytowym kolorze. Jednak tam, gdzie z powodu braku światła nie będą się one rozwijać, sztuczne rośliny są dobrą alternatywą. Zwłaszcza, gdy są tak zwodniczo prawdziwe, że nie sposób powiedzieć o ich sztuczności!
Olbrzymia donica okrągła z polietylenu Uran 128
1 879,00 zł
(brutto)
W magazynie
Olbrzymie donice zwykle dobiera się do rośliny, w której ma się znajdować. To, jaki kształt powinna mieć olbrzymia doniczka, jest jednak wyłącznie kwestią gustu. Dla wszystkich, którzy preferują proste linie od bulwiastych i stożkowych kształtów, jest to nowość w kolorze antracyt i wielu innych. Olbrzymie donice ogrodowe pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty znacznych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
Okrągła donica klasyczna z polietylenu Venus 70
188,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wysoka smukła donica okrągła wykonana z bardzo wytrzymałego materiał, który zwykle z łatwością wytrzymuje wszelkie wpływy pogody. Polietylen ma doskonałą ciągliwość i sprawia, że jest preferowanym materiałem do nowoczesnych okrągłych donic, które ozdabiają przestrzenie mieszkalne i zewnętrzne różnymi kształtami.Te nowoczesne donice do storczyków pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.
Okrągła donica wysoka z polietylenu Venus 91
299,00 zł
(brutto)
W magazynie
Przekształcenie Twojego tarasu lub balkonu w bujną oazę przy użyciu wysokich, okrągłych donic to już nie tylko fantazja – to rzeczywistość. Wyobraź sobie wyjście z domu do zielonego rajskiego ogrodu, z wytrzymałymi, długotrwałymi roślinami rosnącymi w wysokich, okrągłych donicach. Te donice oferują nie tylko trwałość, ale także dużo miejsca na różnorodną florę, co jest kluczowe dla osiągnięcia tej dżunglowej atmosfery. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować duże, rozłożyste rośliny ozdobne, czy też żywe kwiaty, te wysokie, okrągłe donice wykonane z polietylenu są doskonałym wyborem.
Przestronna donica okrągła z polietylenu Merkury 80
547,00 zł
(brutto)
W magazynie
Te nowoczesne produkty pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni
Wysoka i smukła donica plastikowa Kalypso 87
443,21 zł
(brutto)
W magazynie
W świecie nowoczesnych donic, Kalypso 87 wyróżnia się — zarówno dosłownie, jak i metaforycznie. Wykonana z wytrzymałego polietylenu, ta smukła i nowoczesna donica nie tylko pomieści duże, rozłożyste rośliny ozdobne, ale także podkreśli estetyczny urok każdego miejsca. W tym opisie podkreślamy cechy i korzyści związane z donicą plastikową o wysokim i smukłym designie Kalypso 87, eksplorując jej wszechstronność i ponadczasowy styl. Istota nowoczesnych Przyjmując najnowsze trendy w ogrodnictwie, Kalypso 87 wprowadza nową erę donic zaprojektowanych, aby komponować się z nowoczesnym stylem życia. Jej innowacyjne zastosowanie polietylenu wyróżnia ją, oferując doskonałe połączenie elegancji i funkcjonalności.
Finezyjna donica okrągła z polietylenu Hebe 70
376,00 zł
(brutto)
W magazynie
Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje na tarasie? Znalazłeś już odpowiednie donice, spełniające Twoje wymagania estetyczne i pasujące stylem do Twojego tarasu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Gustowna donica okrągła z polietylenu Hebe 89
489,00 zł
(brutto)
W magazynie
Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje z osłonką w pokoju dziennym? Znalazłeś już odpowiednią donicą, spełniającą Twoje wymagania estetyczne i pasującą stylem do Twojego salonu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Stylizowana plastikowa donica Classic 35
189,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.
Stylowa donica z polietylenu Magnum 31
189,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Okrągła donica Magnum to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu biurowców. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.
Rustykalna polietylenowa donica Classic 43
288,00 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Okrągła donica pięknie będzie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu, to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu budynków biurowych. Dzięki uniwersalnemu kształtowi doskonale będzie prezentowała się również w domowych salonach, ogrodach zimowych lub tarasach.

Duże plastikowe donice okrągłe

Nasz wybór doniczek i roślin zawiera kilka nowatorskich rozwiązań. Łatwo przenośne donice plastikowe okrągłe, przez co innowacyjne, to rozwiązanie które umożliwi Ci uprawę swoich ulubionych krzewów, kwiatów, a nawet ziół. Dostępne w różnych rozmiarach są idealne do każdego ogrodu, również miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie lub działce. Wszystko jedno, czy lubisz swoje doniczki i rośliny z nutą harmonijnej elegancji, rustykalnego seksapilu lub futurystycznej stylistyki, to z pewnością znajdziesz coś, co pobudzi Twoje zmysły.

Duże donice okrągłe zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na styl i jakość naszych produktów. Banalnie prosta okrągła sylweta donicy pasuje do każdej przestrzeni jak hotele, restauracje, biura, sklepy, przestrzeń domowa oraz tarasy i ogrody, będą idealne do innych pomieszczeń o podobnym charakterze - wyrazistym, geometrycznym, luksusowym. Zdecydowane jaskrawe kolory, geometryczne kształty, bardzo często łączą w sobie piękny wygląd i funkcjonalność.

Wysokie donice okrągłe w prekursorskim designie

Z wykorzystaniem donic w bardzo łatwy sposób nadać ogrodowi określony styl. Wysokie donice okrągłe to świetny przykład produktu, który w idealnej harmonii łączy pragmatyzm z aspektem estetycznym. Mistrzowskim wyborem będą duże błyszczące osłonki na doniczki, które ulokowane na parkiecie wprowadzą do wnętrza elegancję i szyk. Połącz je z innymi donicami plastikowymi o dowolnych kształtach, które idealnie do nich pasują i stwórz swoją własną kompozycje kwiatową, która będzie wyglądała jak oaza zieleni.

Prekursorski design białej donicy okrągłej uwzględniający nieprzemijalność oraz koloryt i praktyczność jest celem, do którego powinieneś dążyć. Piękno wielu współczesnych doniczek polega na tym, że są one uderzające wizualnie i wystarczająco wyrafinowane i można je porównać z nowoczesnymi donicami wewnętrznymi jak i z donicami ogrodowymi. Dzisiejsze nowoczesne donice nie są tymi, które koniecznie krzyczą „na zewnątrz”, dzięki nowoczesnym materiałom, można równie łatwo użyć ich do każdego obiektu projektowanego.

Modny wystrój tarasu donicami okrągłymi

Eleganckie donice plastikowe okrągłe są bardzo lekkie przez co praktyczne. Zwyczajna figura donic sprawia, że idealnie nadają się do przyozdabiania wnętrz mieszkań i tarasów. Odporne na mróz, lekkie w swej budowie, odporne na uderzenia i działanie promieni UV pozwolą użytkownikom cieszyć się produktem przez długie lata. Okrągła forma donicy na taras wyeksponuje się doskonale w bardzo innowacyjnych wnętrzach, ogrodach zimowych, biurowcach oraz przeszklonych strefach. Każdemu konwencjonalnemu pomieszczeniu doda lekkości i podkreśli jego ponadczasowość.

Proponujemy nowoczesne duże donice plastikowe w różnych rozmiarach, są idealne do każdego ogrodu miejskiego i przyniosą modny zwrot na balkonie, tarasie lub działce. Dajemy Ci wybór, możesz polubić swoje doniczki i rośliny z domieszką klasycznej elegancji, rustykalnego uroku lub futurystycznego stylu, albo poszukać coś innego, co zainspiruje Twoje zmysły.

Nowoczesny projekt sadzarki cechuje doskonały materiał, który uwypukla i podnosi wizualny wygląd i wysoką praktyczność. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze materiału jest rozmiar i trwałość. Wybraliśmy materiał, który sprawia, że przesuwanie sadzarek w razie potrzeby będzie łatwe. W przypadku większych donic, najlepszym rozwiązaniem jest plastik lub inny lekki materiał syntetyczny. Proponujemy praktyczne okrągłe osłonki storczyków, które mają te zalety i wiele innych usprawnień.