Usługi aranżacji wnętrz

W raz z rozwojem Firmy wprowadzamy dodatkowe usługi, które serdecznie polecamy, z których będą mogli Państwo skorzystać.

Między innymi nasze usługi obejmują:

Aranżacje wnętrz w domu i w biurze

Donice nowoczesne, jako składowe elementu wystroju wnętrza, mają ogromny wpływ na dekorację okien i ścian. W takim razie, niezwykle ważne jest, aby kolor, odcień i barwa wnętrza, była rozważnie dobrana i kompatybilna z dodatkami jako składowymi części wystroju. Jeśli miejsce kwiatów jest na parapecie okiennym, powinniśmy zadbać o to, aby kolory donic były zbieżne z innymi barwami, użytymi do dekoracji okna. Wybierajmy zdecydowanie jasne odcienie, które będą odbijały światło. Dzięki temu donice nie będą się nagrzewały, a kwiaty będą miały odpowiednie warunki do rozwoju. Donice zwłaszcza te o większych wymiarach mogą być również elementem kontrastu w aranżacji wnętrza. Użycie ich, jako elementu przełamującego dotychczas użyte barwy, może skutkować ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym. Dobrze dobrana aranżacja może być wspaniałym dopełnieniem wnętrza.

Aranżacja wnętrza - holu

Donice z laminatu anullo

Aranżacja tarasów

Mamy pomysł na urządzenie Twojego tarasu. Daj nam się wykazać. Mamy w tym spore doświadczenie i chętnie podzielimy się z Państwem swoją wiedzą. Zapewniamy, że Twój taras będzie niepowtarzalny, będziesz chciał spędzać na nim czas z najbliższymi i swoimi gośćmi. Nasz zespół przygotuje najnowsze rozwiązania w wyjątkowym stylu, które wprowadzą Cię w niesamowity nastrój pełen uniesień i ekstazy. Zapewniamy, że spełnimy wszystkie Twoje życzenia i będziemy prowadzić działanie ściśle według Twoich zaleceń i wytycznych, by taras odzwierciedlał Twój gust i spełniał Twoje oczekiwania.

Aranżacja tarasu widokowego

donica ultimo na tarasie 1

Wybór i pielęgnacja roślin

Dobór i pielęgnacja roślin w donicach jest łatwa pod warunkiem zachowania określonego schematu, który często nie jest tak oczywisty jakby mogło się to wydawać. Poszczególne gatunki roślin wymagają osobliwego traktowania, który jest ściśle powiązany z doborem wielkości donicy jej kształtu i środowiska w którym będzie prowadzona uprawa. Nasi specjaliści doradzą, ba nawet przeprowadzą pełną aranżację pięknego tarasu, balkonu. Nasza oferta obejmuje również aranżację wnętrz takich jak salon, biuro, restauracja itp.

Zapraszamy do pełnego korzystania z naszych usług!

Jakie rośliny wybrać?

ultimo-donice-na-tarasie
donice-z-polietylenu
donice-w-biurze

Firma „Strefa donic” to nie tylko sklep internetowy, w którym można kupić różnorodne donice wykonane z różnorodnych materiałów w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasza oferta obejmuje również elementy wystroju takie jak fontanny ogrodowe, stoliki czy kominki. Stawiamy również na usługi bezpośrednio w lokalizacji klienta. Nasi eksperci pomogą dobrać odpowiednie rośliny do ogrodu i wnętrza. Doradzą jak się nimi zajmować, jak je pielęgnować tak by wydobyć z nich całe piękno, by zachwycały nasze oczy przez wiele sezonów.


dla zainteresowanych

Donice z polietylenu Wystrój tarasu, basenu