Duże donice balkonowe, białe doniczki plastikowe na balkon, na kwiaty | Strefa Donic

Donice na balkon

Donica wysoka kwadratowa z laminatu 60-38-38
462,00 zł
(brutto)
W magazynie
Stworzenie ogrodu pozwala nam na dołączenie kawałka siebie z dodatkiem pięknych przedmiotów, takich jak donice, które wyrażają nasze osobowości. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.
Donica abakus z aluminium Normalis 28-28-75
578,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Kompozycje roślinne oraz blask słońca odbijający się na powierzchni donicy abakus pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Donice prostokątne świetnie prezentują się samodzielnie ale również w towarzystwie bliźniaczej, mają również zastosowanie praktyczne - łatwo przekształcimy je w zielony parawan, którym możemy podzielić taras czy balkon na strefy.
Donica prostokątna z tworzywa Longerino 70-100-35
889,00 zł
(brutto)
W magazynie
Klasyczny kształt donic Longerino sprawia, że idealnie nadają się do dekorowania wnętrz mieszkań i firm. Odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że mogą być również stosowane jako donice ogrodowe w ogrodach, na balkonach i tarasach, otoczeniach firm i w przestrzeni miejskiej. Szczególne przeznaczenie to dekorowanie ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni.
Donica prostokątna z polietylenu Lungo 38-75-35
429,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donica Lungo to produkt polskiej marki, producenta funkcjonalnych, trwałych i stylowych donic do ogrodów i wnętrz. Ta duża donica ma 38 cm wysokości i jest kształcie prostokąta. Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych, ładnie komponują się w ogrodach miejskich, w czy w przestrzeniach komercyjnych.
Modna donica z polietylenu Lungo Grande 60-85-35
735,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donica Lungo Grande to produkt polskiej marki, producenta funkcjonalnych, trwałych i stylowych donic do ogrodów i wnętrz. Ta duża donica ma 38 cm wysokości i jest kształcie prostokąta. Tę pojemną donicę polecamy w przypadku dużych i średnich roślin zielonych, ładnie komponują się w ogrodach miejskich, w czy w przestrzeniach komercyjnych.
Wysoka donica z tworzywa do wnętrz Slim Line 70
419,00 zł
(brutto)
W magazynie
Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje na tarasie? Znalazłeś już odpowiednie donice, spełniające Twoje wymagania estetyczne i pasujące stylem do Twojego tarasu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Finezyjna donica okrągła z polietylenu Hebe 70
342,00 zł
(brutto)
W magazynie
Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje na tarasie? Znalazłeś już odpowiednie donice, spełniające Twoje wymagania estetyczne i pasujące stylem do Twojego tarasu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Gustowna donica okrągła z polietylenu Hebe 89
444,00 zł
(brutto)
W magazynie
Może masz już pomysł na nowe, wiosenne aranżacje z osłonką w pokoju dziennym? Znalazłeś już odpowiednią donicą, spełniającą Twoje wymagania estetyczne i pasującą stylem do Twojego salonu? Czy wiesz jak wykonać kompozycje w donicach? Jeśli nie, to może nasz wybór Cię zainspiruje? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.
Balkonowa prostokątna donica zewnętrzna Long
519,00 zł
(brutto)
W magazynie
Dzięki wspaniałym kwiatom w kolorze niebieskim, czerwonym, różowym i białym hortensje stanowią wspaniały widok na balkonie, tarasie. Jednak, aby mogły się rozwijać, wymagane są pewne warunki. Dobór odpowiednich gatunków, właściwej lokalizacji i właściwej pielęgnacji w optymalnie dobranej doniczce prostokątnej zewnętrznej, która jest mrozoodporna, przygotowana do użytku na zewnątrz i zniesie trudne warunki klimatyczne. Donica prostokątna geometryczna wykonana z polietylenu jest odpowiednia, do tego występuje w 11 kolorach pastelowych, które współgrają z zieloną roślinnością ekranu prywatności na balkonie czy tarasie ogrodowym. Większość gatunków może być uprawiana jako rośliny doniczkowe na balkonach, tarasach przez kilka lat i utrzymywana w rozmiarze zgodnym z projektem donicy prostokątnej
Stylowa polietylenowa donica Ambienti Long 40
569,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Donica Ambienti Long na kwiaty ozdobne, odpowiednia do postawienia przed wejściem do mieszkania, to motyw przewodni panującego trendu na donice o geometrycznych formach. Pierwsze wrażenia jest najważniejsze. Łagodne, nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedna obok drugie, tworząc w ten sposób ciekawą bryłę.
Ozdobna stylowa donica z polietylenu Eris 80
410,00 zł
(brutto)
W magazynie
Szukasz donic do ogrodu, na taras, do domu albo firmy? Proponujemy donicę stylową geometryczną o zróżnicowanej kolorystyce. Jej nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

Donice na balkon - jakie wybrać?

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów doniczek i pojemników. Plastikowe pojemniki na rośliny świetnie nadają się do małych ogrodów balkonowych, ponieważ są tanie, lekkie, trwałe i atrakcyjne. Możesz wykazać się kreatywnością dzięki nowoczesnym pojemnikom na rośliny. Nie muszą one pochodzić z lokalnego sklepu ogrodniczego. Możesz użyć wszystkiego, co trzyma ziemię doniczkową, musisz tylko mieć wywiercone w niej otwory drenażowe. Na stronie prezentujemy doniczki na rośliny, których możesz używać w ogrodzie i na balkonie.

Nie ma osoby, która nie lubi balkonu i stara się, żeby kącik był idealny i wykazywał się odrobiną kreatywności. Pierwsza i kolejna poranna kawa na balkonie będzie wyjątkowym przeżyciem, jeśli sformatujesz balkon jako małą oazę spokoju. Zobaczysz nasze pomysły, to na pewno zaczniesz pracować nad jego aranżacją. Zwolennicy kwiatów na balkonie czy loggia muszą wykazać się kreatywnością, ponieważ jest ograniczona przestrzeń do sadzenia i przechowywania dużej liczby doniczek z kwiatami.

Jakie doniczki wybrać na mały balkon?

Balkon to miejsce, z którego korzystamy codziennie, a większość z nich przypomina ogród, gdzie możemy naładować akumulatory i przygotować się na dzień następny. Właśnie dlatego musimy przygotować donice na balkon białe w najlepszy sposób, aby pomieścić jak najwięcej kwiatów. Wiele osób na całym świecie ma bez liku pomysłów na temat roślin balkonowych. Ty możesz upiększyć ogród balkonowy pierwszymi wiosennymi kwiatami, inspirując się pomysłami w pełnym wymiarze. Pamiętaj tylko, że czarny kolor przyciąga ciepło, a czarna doniczka może rozgrzać korzenie roślin, co zahamuje wzrost.

Nie musisz znać najnowszych trendów w donicach, żeby posadzić kwiaty czy krzewy na balkonie. Pokażemy kilka ciekawych opcji doniczek stojących na kwiaty balkonowe. Dobre pomysły oszczędzają miejsce i będą wyglądać wspaniale zarówno na małych, jak i dużych balkonach. Dostępne są donice w wielu kształtach i rozmiarach i pomagają utrzymać wilgoć w glebie, umożliwiając jednocześnie drenaż. Ich zaletą jest to, że są lekkie, co jest ważne w ogrodach balkonowych dla osób, które lubią je przemieszczać. Jeśli musisz przenieść pojemnik w nowe miejsce, nie będzie to problemem.

Pomysły aranżacyjne w donicach na balkonie

Starannie dobrane rośliny balkonowe nie wystarczą, aby nadać temu miejscu ładny wygląd. Należy pomyśleć o odpowiednim ułożeniu roślin i dopasować je, tworząc ciekawe formy. To, jakie kwiaty mogą być używane razem, zależy od ich indywidualnych potrzeb, kształtów i kolorów. Ważne jest, aby kwiaty zasadzone w jednej doniczce miały podobne potrzeby. Rośliny kochające wilgotną glebę nie mogą dzielić doniczki z tymi, które wymagają rzadkiego podlewania. Z tego powodu nie można łączyć takich roślin jak paproć z lobelią, które mają różne potrzeby co ilości wody.

Liczy się również indywidualny gust. Dobrze jest wziąć pod uwagę kolorystykę i ogólny wystrój balkonu i odpowiednio dobrać rośliny. Mieszkając w bloku, warto mieć na uwadze estetykę budynku jako całości. Należy mieć świadomość i sprawdzić, czy właściciel budynku określił wytyczne dotyczące dozwolonych roślin uprawianych na balkonie.