Donica okrągła symetryczna ze stali corten do ogrodu i na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica kształt walca stal corten Roller 40

Posiadanie ogrodu pełnego zieleni i niepowtarzalnego wystroju przynosi przyjemność wielu florystom. Dla wielu ogrodnictwo to sposób na wyrażenie kreatywności. Ale czasami ta twórcza iskra nie przychodzi łatwo. Jeśli chcesz urozmaicić swój krajobraz, wrzuć do niego kilka kolorowych donic corten obsadzonych wybraną roślinnością

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
505,00 zł (brutto) 410,57 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Piękno korzystania z doniczek do tworzenia ogrodu to możliwość przemieszczania ich i zmiany ich położenia w zależności od potrzeb serca. Ogrodnictwo z udziałem donic w kształcie walca z cortenu to łatwy sposób na nadanie charakteru i stylu Twojej zielonej oazie. Przyjrzyjmy się kilku z wielu powodów, dla których doniczki mogą być fantastycznymi dodatkami do ogrodu. Doniczki to najprostszy sposób na poprawienie dowolnej przestrzeni za pomocą koloru i odrobiny zainteresowania. Stąd możesz zacząć korzystać z różnego rodzaju opcji projektowych i rozmiarów? Nasz sklep jest doskonałym miejscem do znalezienia różnych stylów, które można wykorzystać w aktualnym wystroju wnętrz lub w ogrodzie na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy lubisz odważne kolory, czy bardziej stonowane odcienie, znajdziesz idealny pojemnik donicę z cortenu.

057
40 cm
40 cm
40 cm
12 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Waga
12 kg
Pojemność
50 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
40 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: