Donice industrialne, osłonki, kwietniki | Strefa Donic

Donice okrągłe industrialne

Donica okrągła na stojaku z profili Roller 50
589,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.
Industrialna donica na stelażu 50
460,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nie ma sensu dyskutować o znaczeniu mebli do salonu - każdy z nas jest tego świadomy. Jeśli jednak obecnie poszukujesz czegoś ładnego i praktycznego do swojego salonu, to jest dobra okazja, aby wybrać odpowiedni kształt, rozmiar i projekt. Poświęć tyle czasu, ile chcesz. Styl wypełnienia donic z ramą ze stali profilowej jest ograniczony jedynie wyobraźnią. Donica z ramą ze stali profilowej to tradycyjna donica z nowoczesnym akcentem. Wybierz żądany rozmiar, a następnie wybierz z szerokiej gamy wypełnień donic na stelażu. Donice z ramą ze stali profilowej są dostępne w wielu kształtach i wymiarach na zamówienie.

Donice w stylu industrialnym na stelażu stalowym

Wykonane z wysokiej jakości materiału jakim jest aluminium, wytrzymałe i trwałe. Ręcznie robione, wykwintne wykonanie, bez blaknięcia i zmiany koloru. Donice industrialne stoją stabilnie na płaskich lub miękkich powierzchniach bez innych podpór. Nadają się do każdego miejsca, w którym chcesz je postawić, do domu, ogrodu lub biura. Idealna dekoracja na balkon, taras, itp.

Doniczka zapewnia roślinom przytulny dom i chroni je przed wpływami zewnętrznymi, które uniemożliwiają im kwitnienie i wzrost. Dodatkowo każda donica może wnieść powiew świeżego powietrza do atmosfery ogrodu , balkonu czy salonu i nadać mu świetne akcenty. Wybór donic okrągłych industrialnych w naszym sklepie jest tak szeroki, że można znaleźć odpowiednie dla każdego wymagania projektowego. Tutaj możesz dowiedzieć się o niezliczonych możliwościach projektowania, który rodzaj doniczki industrialnej jest szczególnie odpowiedni, a także warte uwagi porady dotyczące zakupu.

Materiały i kształty doniczki industrialnej

Istnieje szeroka gama materiałów na doniczkę. Zaczyna się od prostych projektów wykonanych z tworzywa sztucznego, które mają tę zaletę, że są bardzo lekkie i zapewniają odporność na warunki atmosferyczne, zwłaszcza na zewnątrz. Jeśli nie chcesz mieć plastiku, do wyboru są donice wykonane z betonu, terakoty, gliny, fajansu, kamionki lub glazurowanej ceramiki. Jednak ceramika i naturalna glina mają tę właściwość, że nie są wodoodporne. Alternatywnie oferujemy industrialne donice na stojaku stalowym lub z nóżkami, które emanują przewiewnym charakterem i ułatwiają podlewanie dzięki wysokości. Różnorodność kształtów doniczki waha się od kwadratu po okrągły. Na przykład doniczka w kształcie stożka w stylu industrialnym bardzo dobrze harmonizuje z palmami lub rozłożystymi roślinami, a także zapewnia roślinom dobre, bezpieczne oparcie.

Różnorodne projekty do osłonki w stylu industrialnym

Optyka oferowana do sadzarki ma również wiele do zaoferowania i nie pozostawia prawie nic do życzenia pod względem wzornictwa. Istnieją na przykład industrialne donice okrągłe, które wyglądają jak kielich na jajka i mogą być używane z obu stron. Oprócz nietypowego designu, taki model daje Ci tę zaletę, że nie musisz kupować nowej donicy, gdy wyposażysz ją w mniejsze lub większe rośliny, wystarczy ją odwrócić. Naturalne materiały są nadal popularne i można je również znaleźć w donicy. Na przykład są to industrialne donice z koszem i szczelnie pokrytą powierzchnią od wewnątrz.

Świetne są również modele wiszące, które są dostępne z odpowiednim zawieszeniem i można je ozdobić, aby zaoszczędzić miejsce. Dodatkowa wskazówka: Jeśli chcesz przeprojektować swoją dekorację sezonowo, możesz to zrobić łatwo i skutecznie, używając inaczej zaprojektowanej industrialnej doniczki stojącej na stelażu. Gama kolorów jest ogromna dla wszystkich materiałów i wzorów. Czerń prezentuje się bardzo szlachetnie z mocnymi kolorami kwiatów, a złoto i srebro gustownie podkreślają elegancję białych roślin. Generalnie jednak jest to wskazane: im bardziej kolorowe kwiaty lub rośliny, tym ostrożniej należy wybierać kolor donicy loft.

Przydatne wskazówki dotyczące zakupu kwietnika w stylu industrialnym

Wybierając doniczkę, pierwszą rzeczą do rozważenia jest lokalizacja i przeznaczenie, aby naprawdę użyć odpowiedniej donicy. Jeśli planowana lokalizacja znajduje się na zewnątrz, to materiał z którego wykonano białą donicę loft musi być odpowiedni. Producenci wskazują, czy doniczka jest przeznaczona do użytku na zewnątrz, czy tylko do użytku w pomieszczeniach. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na to, czy wybrana doniczka industrialna jest rzeczywiście mrozoodporna, czy też może być pozostawiona na zewnątrz tylko w sezonie letnim. Jeśli jest wystarczająco duża i wymaga zimowania w zamkniętej przestrzeni, to powinna nadawać się do transportu. Deski na kółkach, które ułatwiają transport, mogą pomóc z dużymi donicami industrialnymi lub kilkoma doniczkami.

Czy to wewnątrz, czy na zewnątrz: decyzja o markowym produkcie jest opłacalna pod wieloma względami. Wysokiej jakości modele donic industrialnych mają dłuższą żywotność i dłużej zachowują piękny wygląd. To chroni Ciebie i Twoje rośliny przed nieprzewidzianym, stresującym przesadzaniem. Zainspirowały Cię wskazówki i sugestie na temat doniczek i szukasz imponującego wyboru? Tutaj, na stronie zakupów, naszego sklepu internetowego prezentujemy swoje najpopularniejsze doniczki okrągłe industrialne i donice, które możesz wygodnie zamówić z dostawą do swojego domu!