Trapezowa duża donica z blachy corten na skwery miejskie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Trapezowa duża donica z cortenu Trapecio 70

Donica trapezowa ze stali corten Trapecio 70 dedykowana jest dla osób, które cenią sobie klasyczne aranżacje z nutą nowoczesnych rozwiązań. Doskonale wkomponuje się w każde otoczenie, eksponując naturalne walory rośliny. Polecana głównie do ogrodu i na taras, ale sprawdzi się również w pomieszczeniach zamkniętych.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 854,00 zł (brutto) 1 507,32 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice ogrodowe cortenowskie – trapezowe czy kwadratowe?

Stal corten (blacha kortenowska) to rodzaj materiału charakteryzujący się niezwykle wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Główną cechą tego surowca, odróżniającą go od innych materiałów jest fakt, że pod wpływem czynników środowiskowych tworzy powłokę ochronną imitującą rdzę. Jest to zjawisko naturalne i pożądane, a powstały efekt jest gwarancją niepowtarzalnego stylu łączącego w sobie elegancję i szyk. Do produkcji naszych donic używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, aby nasze produkty były inwestycją na długi czas. Produkt przeznaczony z myślą o roślinach wieloletnich, ale doskonale wyeksponuje również ozdoby jedno-sezonowe.

W zależności od potrzeb, w naszej ofercie znajdą Państwo donice ogrodowe cortenowskie o różnych kształtach. Prezentowany model donic serii Trapecio jest o podstawie kwadratu, z bokami rozszerzanymi ku górze. Całość tworzy trapez. Doskonale współgra z innymi modelami tej serii, tworząc niepowtarzalne inspiracje aranżacyjne. Zestawienie stonowanych barw z matową powierzchnią i metaliczną strukturą donicy posłużyć może jako element wystroju w stylu industrialnym, gdzie ceni się geometryczne wykończenia ze stali.

068
90 cm
70 cm
90 cm
53 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Waga
53 kg
Pojemność
390 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Głębokość górą
90 cm
Głębokość dołem
60 cm
Szerokość górą
90 cm
Szerokość dołem
60 cm
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: