Pojemniki uprawy roślin, doniczki do warzyw

Pojemniki uprawy roślin

Klasyczna wkładka uprawy roślin donicy Falko 100
35,00 zł
(brutto)
W magazynie
Kilka czynników pomaga określić, jak duży i głęboki musi być pojemnik - wkładka uprawna donicy. Zastanów się nad rozmiarem i kształtem systemu korzeniowego rośliny, czy jest to roślina wieloletnia, roczna czy wieloletnia i jak szybko rośnie. Rośliny okopane, które zapełniły każdy dostępny centymetr kwadratowy gleby, szybko wysychają i nie rosną dobrze.
Wkładka uprawy roślin donicy Cubi 38-38
35,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ogrodnictwo w donicach zapewnia wszechstronność w ogrodach dużych i małych. Rośliny określają dominujący kolor, stanowią centralny punkt w ogrodzie lub wiążą architekturę domu z ogrodem. Para pasujących pojemników po obu stronach chodnika służy jako przyjemna dekoracja, a ogrodnictwo w pojemniku na balkonie lub patio może podkreślić kolor i nastrój w takim obszarze.
Podłużna wkładka uprawna donicy Normalis 55-25
34,00 zł
(brutto)
Dostępny na zamówienie
Skrzynka uprawna donicy Normalis ma zastosowanie jako wkładka do uprawy roślin w wybranym modelu donicy, zmniejszając jej objętość uprawy do określonej głębokości. Opiera się na górnej krawędzi donicy i tworzy efektowną całość. Łatwy demontaż i montaż pozwala na przeniesienie wkładki z uprawianą roślinnością w inne miejsce, na przykład do oranżerii w celu zabezpieczenia roślinek przed mrozami.
Prostokątna wkładka uprawna donicy Normalis 95-25
74,00 zł
(brutto)
W magazynie
Doniczki z laminatu stanowią świetny dodatek na zewnątrz lub wewnątrz domu, aby dodać ten piękny akcent, którego szukasz. Dzięki łatwej mobilności doniczek ogrodowych Twoje rośliny będą w stanie zapewnić odrobinę piękna w dowolnym miejscu w wybranym miejscu. Doniczki te mogą być małe i będą idealnie pasować do wnętrza domu, albo mogą być w dużych rozmiarach, które dodadzą koloru Twojemu podwórku.

Donice ozdobne & pojemniki uprawy roślin

Nasze najwyższej jakości trwałe wkłady do doniczek zapewniają swobodę wyboru stylu wnętrza spośród szeregu nowoczesnych doniczek i donic o różnych wzorach z materiału, jaki jest laminat poliestrowo szklany. Dodanie wewnętrznej wkładki do doniczek daje pewność, że Twoje doniczki dekoracyjne pozostaną nieskazitelne i chronione przed osadami składników odżywczych, a podłogi i wyposażenie domu będą chronione przed wyciekami z porowatych doniczek. Wykonane z wysokiej jakości twardego i sztywnego laminatu, który można dopasować do otworu donicy ozdobnej.

Wybierz odpowiednią średnicę i wysokość wkładki uprawnej dla swojej doniczki ozdobnej, biorąc pod uwagę wewnętrzną średnicę otworu dostępowego. W razie potrzeby wysokość wkładki można dobrać, a następnie wcisnąć do doniczki opierając na specjalnie wyprofilowanej krawędzi, aby utworzyć dyskretną barierę, w której można umieścić roślinę. W wyższych donicach wkładki do doniczek pozwalają na utrzymanie gleby na odpowiedniej głębokości dla rośliny, bez konieczności wypełniania całego donicy ziemią. Dzięki temu system korzeniowy jest otoczony optymalną zawartością wilgoci i nie spływa na dno poza korzenie.

Wybór odpowiedniej wkładki uprawnej do donicy ozdobnej

Donice ozdobne powinny być nie tylko solidnie wykonane i wytrzymałe. Warto też zadbać, by pasowały kolorem oraz kształtem do roślin, które chcemy w nich posadzić, oraz by ładnie wkomponowały się w elementy elewacji i wystroju naszego kącika wypoczynkowego. W niniejszym dziale zebraliśmy i przedstawiamy nasze skrzynki do uprawy roślin, kwiatów a nawet warzyw, pojemniki produkcyjne i pojemniki na zioła.

Pojemniki uprawne w doniczkach zewnętrznych ozdobnych z laminatu to rozwiązanie tanie i praktyczne, zwłaszcza jeśli planujesz posadzić dużo kwiatów, a pojemniki wstawić do osłonki - donicy. Lubisz nietuzinkowe formy i poszukujesz oryginalności? To rozwiązanie pozwoli Ci stworzyć fantazyjne aranżacje. Ogromny wybór w atrakcyjnie niskich cenach – to hasło przewodnie naszego sklepu internetowego. Nie czekaj, obejrzyj nasz asortyment, zrób zakupy i udekoruj swój balkon i taras z inwencją, ale bez przepłacania!