Donice wysokie do domu salonu i przedpokoju

Donice wysokie

Donice wysokie z laminatu Cubi 80-38-38
515,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Postępowy, atrakcyjny wygląd spełni nawet w najwyższym stopniu awangardowe oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na utworzenie własnego środowiska naturalnego, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Donica kompozytowa wysoka wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem, a przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności zagwarantuje olbrzymią radość.
Stylowa donica klasyczna z laminatu Falko 80
429,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Białe donice wysokie geometryczne zyskują popularność głównie dlatego, że są uniwersalne, stylowe i estetyczne. Dzięki połączeniu tych cech, nasze donice doskonale prezentują się zarówno w domu, hotelu jak i lokalu gastronomicznym. Z powodzeniem można je umieścić również na zewnątrz obiektu. Rośliny umieszczone wewnątrz donicy Falko ożywią każdą przestrzeń.
Czarna stylowa donica klasyczna z laminatu Falko 80
515,10 zł
(brutto)
Obecnie brak na stanie
Donice wysokie geometryczne zyskują popularność głównie dlatego, że są uniwersalne, stylowe i estetyczne. Dzięki połączeniu tych cech, nasze donice doskonale prezentują się zarówno w domu, hotelu jak i lokalu gastronomicznym. Z powodzeniem można je umieścić również na zewnątrz obiektu. Rośliny umieszczone wewnątrz donicy Falko ożywią każdą przestrzeń.
Czarna donice z laminatu kwadratowa wysoka 100-38-38
847,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Smukłe i wysokie donice w połączeniu z egzotyczną rośliną z pewnością przykują uwagę. Konstrukcja donicy ma ogromne znaczenie w kontekście jakości i zarazem łatwości uprawy kwiatów. Zarówno białe i czarne, jak i nieco odważniejsze odcienie donic bez problemu potrafią odnaleźć się w aranżacji tworząc spójny charakter wykończenia.
Grafitowa donice z laminatu kwadratowa wysoka 100-38-38
1 055,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Smukłe i wysokie donice w połączeniu z egzotyczną rośliną z pewnością przykują uwagę. Konstrukcja donicy ma ogromne znaczenie w kontekście jakości i zarazem łatwości uprawy kwiatów. Zarówno białe i czarne, jak i nieco odważniejsze odcienie donic bez problemu potrafią odnaleźć się w aranżacji tworząc spójny charakter wykończenia.

Donice wysokie domowe dla fanów estetyki

Jednym z najbardziej pomysłowych i praktycznych sposobów wyeksponowania roślin domowych jest zamieszczenie ich w donicach wysokich. Przyciągają oko do góry, mogą stworzyć iluzję wysokości dla małych przestrzeni, zapewniając jednocześnie naturalny element estetyki Twojego mieszkania. Po wybraniu rośliny musisz wybrać doniczkę wysoką. Rozmiar, kształt i materiał doniczki będą zależały od rośliny, w których będzie się znajdować, oraz od sposobu jej prezentacji.

Nawet osoby nie posiadające zdolności florystycznej mogą docenić piękno roślin doniczkowych - jeśli jesteś jedną z tych osób, ten wpis jest dla Ciebie! Zebraliśmy informacje na temat wielu roślin o niewielkich wymaganiach w zakresie konserwacji, od małych sukulentów po małe drzewka - coś dla każdego niezależnie od poziomu umiejętności. Wysublimowana zewnętrzna oprawa to doskonały sposób na poprawienie nastroju, dodanie koloru do wnętrza i rozwinięcie umiejętności ogrodniczych. Wiele osób lubi trzymać rośliny doniczkowe w celu oczyszczania powietrza, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów mających na uwadze atrakcyjność estetykę i łatwość pielęgnacji roślin w donicach wysokich.

Efektowny wygląd donicy wysokiej w naszym mieszkaniu

Delikatna forma donicy wysokiej nadaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i skrajne warunki atmosferyczne, będzie idealna dla fanów standardowych rozwiązań w niecodziennym wydaniu. W donicach wysokich znakomicie będą prezentowały się krzewy i kwiaty o wyrazistych kolorach. Melanże roślinne pozwolą wykreować niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne określonej przestrzeni.

Nowoczesna forma geometrycznej donicy wysokiej o lekko skośnych ściankach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych, oraz użyteczności publicznej. Zamontowana wkładka wewnętrzna uprawna na głębokości zmniejsza objętość donicy i znacznie ułatwia jej zagospodarowanie. Wciąż jednak jest odpowiednia dla bardzo dużych roślin. Wykonana z włókna szklanego, zabezpieczona żelkotem jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie, balkonie.

Rośliny w donicach wysokich poprawiają nastrój i eliminują stres

Dużą popularnością cieszą bez wątpienia cieszą się donice domowe wysokie, mają wyraziste kolory, często ciekawe symetryczne kształty. Integrują w sobie doskonały wygląd i funkcjonalność, są piękną dekoracją mieszkania. Obsadzone wybraną roślinnością stworzą efektowny kwietnik. Dają ogromne możliwości i sposób na ozdobienie pergoli, altanki, tarasu, ganku i wielu innych miejsc. Wyeksponuj zieleń i kwiaty na wysokości w Twoim domu.