Donice wysokie geometryczne do naszego mieszkania

Donice wysokie

Donice z laminatu kwadratowa wysoka 100-38-38
552,00 zł
(brutto)
W magazynie
Smukłe i wysokie donice w połączeniu z egzotyczną rośliną z pewnością przykują uwagę. Konstrukcja donicy ma ogromne znaczenie w kontekście jakości i zarazem łatwości uprawy kwiatów. Zarówno białe i czarne, jak i nieco odważniejsze odcienie donic bez problemu potrafią odnaleźć się w aranżacji tworząc spójny charakter wykończenia.
Donica wysoka kwadratowa z laminatu 60-38-38
414,00 zł
(brutto)
W magazynie
Stworzenie ogrodu pozwala nam na dołączenie kawałka siebie z dodatkiem pięknych przedmiotów, takich jak donice, które wyrażają nasze osobowości. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.
Donica okrągła smukła z laminatu Anullo 96
519,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
To uniwersalny dodatek, który wywoła efekt WOW w każdym rodzaju aranżacji.Donica Anullo to produkt zaprojektowany z myślą o aranżacji przestrzeni wnętrz jak i powierzchni otwartych. Prosty styl i jednocześnie niepowtarzalny charakter donicy umożliwia wkomponowanie jej w miejsce tradycyjne i nowocześnie zaaranżowane.
Donice wysokie z laminatu Cubi 80-38-38
504,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Postępowy, atrakcyjny wygląd spełni nawet w najwyższym stopniu awangardowe oczekiwania estetyczne. Zaglądając do naszej oferty znajdą Państwo prosty sposób na utworzenie własnego środowiska naturalnego, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć. Wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem, a przy doborze odpowiedniego koloru i wyboru roślinności zagwarantuje olbrzymią radość.
Stylowa donica klasyczna z laminatu Falko 80
429,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Donice wysokie geometryczne zyskują popularność głównie dlatego, że są uniwersalne, stylowe i estetyczne. Dzięki połączeniu tych cech, nasze donice doskonale prezentują się zarówno w domu, hotelu jak i lokalu gastronomicznym. Z powodzeniem można je umieścić również na zewnątrz obiektu. Rośliny umieszczone wewnątrz donicy Falko ożywią każdą przestrzeń.

Wysokie geometryczne doniczki dla fanów estetyki

Jednym z najbardziej pomysłowych i praktycznych sposobów wyeksponowania roślin domowych jest zamieszczenie ich w donicach wysokich. Przyciągają oko do góry, mogą stworzyć iluzję wysokości dla małych przestrzeni, zapewniając jednocześnie naturalny element estetyki Twojego mieszkania. Po wybraniu rośliny musisz wybrać doniczkę. Rozmiar, kształt i materiał doniczki będą zależały od rośliny, w której będzie się znajdować, oraz od sposobu jej prezentacji.

Nawet osoby nie posiadające zdolności florystycznej mogą docenić piękno roślin doniczkowych - jeśli jesteś jedną z tych osób, ten wpis jest dla Ciebie! Zebraliśmy informacje na temat wielu roślin o niewielkich wymaganiach w zakresie konserwacji, od małych sukulentów po małe drzewka - coś dla każdego poziomu umiejętności. Ten zewnętrzny akcent to świetny sposób na poprawienie nastroju, dodanie koloru do wnętrza i rozwinięcie umiejętności ogrodniczych. Wiele osób lubi trzymać rośliny doniczkowe w celu oczyszczania powietrza, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów mających na uwadze atrakcyjność estetykę i łatwość pielęgnacji roślin w donicach wysokich.

Efektowny wygląd donicy wysokiej w naszym mieszkaniu

Delikatna forma donicy wysokiej nadaje charakteru nowoczesnym wnętrzom. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i skrajne warunki atmosferyczne, będzie idealna dla fanów standardowych rozwiązań w niecodziennym wydaniu. W donicach wysokich znakomicie będą prezentowały się krzewy i kwiaty o wyrazistych kolorach. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne określonej przestrzeni.

Nowoczesna forma geometrycznej donicy wysokiej o lekko skośnych ściankach sprawia, że bardzo dobrze prezentuje się we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i biurowych, oraz użyteczności publicznej. Wewnętrzna wkładka uprawna na głębokości zmniejsza objętość donicy i znacznie ułatwia jej zagospodarowanie. Nadal jednak jest odpowiednia dla bardzo dużych roślin. Wykonana z włókna laminatowego, zabezpieczona żelkotem jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i może z powodzeniem być wykorzystana na tarasie, balkonie w salonie

Rośliny w donicach wysokich poprawiają nastrój i eliminują stres

Najpopularniejsze bez wątpienia są donice geometryczne wysokie, mają wyraziste kolory, często ciekawe symetryczne kształty. Łączą w sobie fantastyczny wygląd i funkcjonalność, są piękną dekoracją mieszkania. Obsadzone wybraną roślinnością stworzą efektowny kwietnik. Jest to doskonały sposób na ozdobienie pergoli, altanki, tarasu, ganku i wielu innych miejsc. Wyeksponuj zieleń i kwiaty na wysokości w Twoim domu.

Zielony ogród będzie ucieczką przed światem zewnętrznym, a dla wielu osób będzie źródłem wielkiej radości. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu, czy w dużym domu, wprowadzając do domu określone rośliny w donicach wysokich, zaczniesz zauważać poprawę swojego zdrowia i ogólnego szczęścia. Oprócz poprawienia nastroju i stworzenia kojącej przestrzeni życiowej, rośliny mogą również pomóc w samotności i depresji: opieka nad żywą istotą daje nam cel i jest satysfakcjonująca - zwłaszcza gdy widzisz, że ta żywa istota kwitnie i rozwija się w pięknych donicach wysokich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą prezentującą donice wysokie.