Kwadratowa klasyczna donica z cortenu na taras przed domem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica kwadratowa z blachy corten 40-60-60

Ciekawym ustawieniem akcentując wagę pewnego miejsca, jak wejście do domu, czy na posesję, jest ustawienie symetryczne donic po dwóch stronach obiektu. Donice to specyficzne elementy roślinne - jak każde z nich ogród, balkon, muszą być urządzone zgodnie z pewnymi zasadami.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 040,00 zł (brutto) 845,53 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Nowoczesne donice ze stali corten pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu. Oczywiście niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Powszechnie przecież wiadomo, że każda ilość zielonych liści, wpływa kojąco na nasze skołatane nerwy. Przede wszystkim donice ustawiamy w grypach - najlepsze zestawienie to 3 sztuki, zróżnicowane tylko pod względem wysokości, albo jednakowej wysokości. Takie ustawienie podkreśla wejście do domu, ścieżkę, kierunek poruszania się. Jeżeli chodzi o obsadzenie donic, należy przestrzegać dominującej gamy kolorystycznej - staramy się, aby kwiaty, liście, czy pędy były dobrane w sposób przemyślany. Najlepiej jest łączyć ze sobą 3 kolory, które mogą być barwami kontrastowymi, harmonijnymi, lub dopełniającymi się.

064
60 cm
40 cm
60 cm
20 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Waga
20 kg
Pojemność
120 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: