Donice prostokątne do dzielenia przestrzeni

Donice prostokątne

Donica z laminatu obszerna Normalis 60-50-120
969,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Większa donica z serii prostokątnych, idealna do prezentacji większych roślin, które podkreślą walory estetyczne określonej przestrzeni, odpowiednio wyeksponowane będą ciekawym dopełnieniem wnętrza, tarasu lub ogrodu. Ta klasyczna donica występuje w trzech kolorach, będzie dobrym wyborem do prezentacji szerokiej gamy kwiatów i roślin w domu i na zewnątrz. Materiał to wysokiej jakości włókno szklane, które jest lekkie i niezawodne. Taka piękna i stylowa donica o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych jest odporna na zmiany pogody i w dobrym stanie przetrwa wiele lat.
Donica duża z laminatu Normalis 60-50-200
1 541,00 zł
(brutto)
W magazynie
Idealny wybór na wszystko, o czym marzy Twój zielony kącik, ta donica pomoże Ci stylowo pielęgnować Twój zielony azyl! Wykonana z tworzywa zwanego włóknem szklanym i wyposażona w otwory drenażowe, prezentuje prostą konstrukcję w neutralnym odcieniu, który z pewnością komponuje się z dowolną wybraną paletą kolorów. Jest również odporna na rdzę, mróz, promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, idealnie nadaje się do umieszczania na zewnątrz, ale jest również wystarczająco stylowa do umieszczenia w pomieszczeniach.
Donica wielka z laminatu Normalis 40-40-100
624,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donice ręcznie robione w Polsce, wykonane z laminatu poliestrowo szklanego, przeznaczone do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Donice wykonane z włókna szklanego są wytrzymałe, trwałe i lekkie. Włókno szklane to tani w utrzymaniu, niekorozyjny materiał idealny do ogrodu. Występują w dwóch wykończeniach – w połysku i matowym. Pierwsze wykończenie z dodatkową warstwą bardzo błyszczącego żelkotu, drugie nierefleksyjne i nieco szorstkie, jak drobno szlifowany kamień.

Prostokątne donice wysokiej jakości

Szukasz prostokątnych solidnych i odpornych na warunki atmosferyczne donic do użytku na zewnątrz? W naszym sklepie znajdziesz duży wybór donic zewnętrznych w różnych kształtach, kolorach, materiałach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy chodzi o osłonę prywatności na tarasie, podwyższoną prostokątną donicę do ogrodu, dekorację w obszarze wejściowym, czy też w gastronomii to w naszym sklepie na pewno znajdziesz odpowiedni produkt.

Znajdziesz również nowoczesne donice prostokątne, stworzone z myślą o dekorowaniu ciągów komunikacyjnych i otwartych przestrzeni. Podłużna, a zarazem wąska sylwetka pozwala na łatwe dopasowanie w miejscach nawet trudno dostępnych. Wykonana z laminatu poliestrowo-szklanego gwarantuje żywotność bez najmniejszych uszkodzeń przez długie lata. Pięknie będą się w niej prezentowały wszelkie kwiaty zwisające.

Donice prostokątne idealne do dzielenia przestrzeni

Konstrukcja stabilna i lekka donicy prostokątnej może być doskonałym elementem dekoracyjnym każdego niebanalnego wnętrza, z powodzeniem znajdzie również zastosowanie do wystroju na zewnątrz. Łatwo i natychmiastowo otrzymasz powalający efekt, uwydatnisz rośliny i zaaranżujesz strefy na tarasie czy balkonie. Możesz zaplanować rozdzielenie obszaru tarasu, balkonu na część dla wypoczynku i część do komunikacji.

Konstrukcja dzieląca je, stworzona z donic o charakterze modułowym będzie znaczącą dekoracją tarasu a kiedy pojawi się potrzeba stworzenia jednej, bardziej rozległej przestrzeni (np. gdy do stołu będzie miało zasiąść więcej osób) możesz je szybko przestawić generując zupełnie inną formę tarasowej organizacji. Możliwość zastosowania donic prostokątnych o różnorakich wysokościach daje szansę na zabawę geometrią. Rośliny zlokalizowane w takiej kompozycji, mogą być obserwowane z wielu stron i tworzą naturalne, pełne zieleni rozkwitające wykończenie.

Jakie materiały nadają się do donic prostokątnych zewnętrznych?

Niezależnie od wybrany rozmiaru i rodzaj materiału będziesz cieszyć się swoim zielonym azylem tylko wtedy, gdy zarówno kwiaty, jak i rośliny oraz doniczka są odporne na warunki atmosferyczne i inne wpływy zewnętrzne.

Pozwól się zainspirować i wybierzesz donice w naszym sklepie internetowym. Czeka na Ciebie bogata oferta donic prostokątnych ozdobnych. Znajdziesz tam również donice w wielu innych kształtach i kolorach wykonane z różnych materiałów.

W produkcji donic konsekwentnie stosujemy wysokiej jakości materiały nadające się do użytku na zewnątrz. Stylowe prostokątne donice to nie tylko optyczne akcenty. Donice są również odporne na zimę, promieniowanie UV, solidne i trwałe.

Strefa donic rozważa również montaż akcesoriów. Szczególnie praktyczny jest oferowany zestaw do odprowadzenia nadmiaru wody i wskaźnik poziomu wody. Możliwe również jest wyposażenie donicy prostokątnej w dodatkową wkładkę uprawną zmniejszającą objętość ziemi, a tym samym ciężaru kompletnego zestawu.

Donice prostokątne do hoteli, restauracji i miejsc publicznych

Hotel nie jest hotelem, a restauracja nie jest restauracją. Z tego powodu nie można sformułować ogólnie wiążącego oświadczenia co do tego, które donice prostokątne są szczególnie odpowiednie do terenów zewnętrznych hoteli i restauracji.

Istotne jest, aby styl wnętrza odzwierciedlał przestrzeń zewnętrzną. W każdym razie donica powinna przyciągać wzrok, harmonijnie wpisując się w ogólną koncepcję.

Donice prostokątne o wyglądzie betonu są szczególnie stylowe. Donice prostokątne (zewnętrzne) w kolorze białym prezentują się bardzo elegancko, jeśli pasują do stylu domu. Donice prostokątne wykonane z drewna tekowego w połączeniu ze stalą nierdzewną wyglądają niezwykle elegancko.

Popularne są na przykład większe, okrągłe misy do sadzenia lub wysokie kolumny do sadzenia stojące po prawej i lewej stronie przed wejściem. Ale także prostokątne, kwadratowe lub okrągłe doniczki wyglądają dobrze razem z harmonijnym sadzeniem.

Strefa donic przyciąga wzrok we wszystkich strefach wejściowych w hotelach i restauracjach. Słowo „Witamy” zostało wyryte w różnych językach na korpusie kremowej donicy przypominającej wazon. Podobna donica o kształcie prostokąta może być bardziej zachęcająca.