Donica trapezowa symetryczna ogrodowa z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica trapezowa obszerna z cortenu Trapecio 80

Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
2 899,00 zł (brutto) 2 356,91 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Doniczki te są jednym z największych modeli, wykonane dla polskich nabywców. Mogą w nich rosnąć wysokie krzewy jak też drzewka wraz z korzeniami. W miarę upływu czasu nie będzie potrzeby przesadzania roślin, a wystarczy jedynie wymiana wierzchniej warstwy podłoża. Wystarczy skoordynować ton do wszystkich innych ozdób ogrodu domowego, jak też dostosować jej format do roślinki, która będzie odzwierciedlała nasz indywidualny styl. Donice ze stali corten - ogrodowe niejednokrotnie znajdują swoje zastosowanie w architekturze miejskiej. To interesujące rozwiązanie optyczne w ogrodach na tarasach czy też skwerach. Corten sprawia, że są praktycznie niezniszczalne oraz odporne na długotrwałe mrozy. Bez żadnych oporów mogą spędzić całe lata na dworze. Nie tylko świetnie wyglądają ale są unikalne. To inwestycja na długie lata.

152
120 cm
80 cm
120 cm
110 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Waga
110 kg
Pojemność
800 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Głębokość górą
120 cm
Głębokość dołem
92 cm
Szerokość górą
120 cm
Szerokość dołem
92 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.