Duże donice na zewnątrz ze stali corten p. Polska

Donice ogrodowe

Trapezowa donica ze stali corten Trapecio 53
1 240,00 zł
(brutto)
W magazynie
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Donica kwadratowa z cortenu Cubi 50-50-50
946,00 zł
(brutto)
W magazynie
Z przyjemnością prezentujemy Państwu nasze nowoczesne donice ogrodowe z serii Cubi. Jest to produkt, który doskonale współgra z każdą rośliną ozdobną. Oprócz funkcjonalności stanowi także estetyczny dodatek wystroju wnętrz lub szykowny element aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Donica cortenowa Cubi to propozycja ozdoby z najwyższej jakości materiału o bardzo wytrzymałej strukturze.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
1 240,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.
Donica prostokątna foremna z cortenu 55-60-30
887,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ogrodowe aranżacje bardzo często uzupełniane są roślinami uprawianymi w donicach. Są one dopełnieniem i dają możliwość uprawy ciekawych gatunków roślin, nie nadających się do całorocznej uprawy w gruncie. Głównie jednak ubarwiają i zmieniają oblicze tarasów i wszelkich płaszczyzn, na których nie ma możliwości uprawy roślin w gruncie.
Donica prostokątna uniwersalna corten 80-95-30
1 665,00 zł
(brutto)
W magazynie
Niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Stal corten z której wykonano donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu.
Donica trapezowa obszerna z cortenu Trapecio 80
2 899,00 zł
(brutto)
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.
Duża donica z cortenu Normalis 60-115-37
1 251,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nasze patia, tarasy i przestrzenie na zewnątrz coraz bardziej stają się przedłużeniem naszych domów. Podobnie jak w pomieszczeniach lubimy dekorować obszary, w których spędzamy dużo czasu, aby wyglądały dobrze, byśmy czuli się zmysłowo. Naprawdę świetnym sposobem na zrobienie tego na patio są większe rośliny doniczkowe.
Prostokątna donica z cortenu Normalis 55-95-30
1 276,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donice świetnie się sprawdzają także w roli mini ogródków warzywnych. Nie w każdym ogrodzie jest możliwość wydzielenia miejsca na posadzenie warzyw i ziół, a tego typu rozwiązanie pozwoli na stworzenie własnego warzywnika. Przy tworzeniu takiego ogródka przydadzą się znaczniki do roślin, które można powkładać do poszczególnych doniczek.

Duże donice ogrodowe ze stali corten w aranżacji przestrzeni na zewnątrz

Lubimy przebywać na świeżym powietrzu w ciepłych porach roku. Własne „zielone” miejsce jest oazą relaksu, grillowania i spędzania wolnego czasu. Czas więc upiększyć własny pokój ogrodowy wspaniałymi roślinami i wyselekcjonowanymi akcesoriami ogrodowymi jakimi są donice ogrodowe z cortenu. Oferujemy cały asortyment do Twojego ogrodu. Od roślin rabatowych i balkonowych, przez obecne rośliny kwitnące, zioła i rośliny warzywne, przez drzewa, krzewy, żywopłoty, rośliny okrywowe, krzewy, trawy, bambusy, róże, drzewa owocowe, rośliny pnące, rododendrony i azalie, po specjalne elementy, takie jak bonsai ogrodowe , topiary, klony japońskie i wiele innych. Oprócz tego znajdziesz u nas również akcesoria aranżacji ogrodu oraz obszerne donice bez dna w szerokim asortymencie gabarytowym.

Własny ogród to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Aby tak pozostało, każdy hobbystyczny ogrodnik z miłością dba o własną zieleń. Dzięki naszym aktualnym wskazówkom zawsze jesteś dobrze poinformowany o tym, co można zrobić w ogrodzie. Od wskazówek dotyczących sadzenia i pielęgnacji roślin w donicach ogrodowych ze stali corten po pomysły projektowe i praktyczne wskazówki. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby stworzyć swój raj w ogrodzie. Przejrzyj nasze wskazówki i daj się zainspirować. Ogród oprócz radości z bezpośredniego obcowania z naturą odgrywa inną rolę, każdy ogród jest absolutnie indywidualny. Niemniej jednak, dzięki bardzo wyjątkowym roślinom posadzonym w naszych donicach ogrodowych dużych możesz dać upust swojej fantazji….

Klasyczne schody kwiatowe w donicach ogrodowych dużych z cortenu

Po prostu nie da się obejść schodów z kwiatami. Donice ogrodowe różnej wielkości ustawione jedna za drugą dobrze eksponuje piękne kwiaty. Schody kwiatowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów. Są okrągłe lub kwadratowe, ozdobne i romantyczne lub proste i eleganckie. Zwykle donice wykonane są z drewna lub metalu. Ale bez względu na wybrany wariant: ogrodowe schody kwiatowe są zawsze „w środku”. Rozmiar i projekt są oparte na gustach ogrodnika hobbystów. Duże i przyciągające wzrok lub małe i dyskretne – kreatywność nie ma granic. A jeśli nie lubisz modelowych rozwiązań prezentowanych w specjalistycznych sklepach, to możesz samodzielnie wykonać prace ręczne i samodzielnie zbudować kwieciste schody z pomocą naszych ozdobnych donic ogrodowych.

Długotrwałe piękno w donicach corten

Metalowe schody kwiatowe w donicach ogrodowych z cortenu to całoroczna możliwość przechowywania kwiatów na najmniejszej powierzchni. Metalowe stalowe schody kwiatowe są mało podatne na warunki atmosferyczne i można je pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie. Kiedy kwitnące rośliny przeniosą się na zimę do swoich zimowisk, schody kwiatowe w donicach ogrodowych można wyposażyć we wszelkiego rodzaju dekoracje. Aranżacje z chrustu i mchu dodają koloru, a w połączeniu z bożonarodzeniowymi dekoracjami, takimi jak kule i rozrzucone gwiazdki, położenie kwiecistych schodów jest szczególnie świąteczne. Łańcuch światełek zapewnia zimowe wykończenie. Schody kwiatowe w ogrodowych donicach dużych wysokich pozostają atrakcją w ogrodzie, czy na tarasie przez cały rok.

Trawy w donicach ogrodowych z cortenu częścią wyposażenia

Dla wielu właścicieli ogrodów woda jest nieodzowną częścią ich zielonej ostoi. Odpowiednie trawy w donicach ogrodowych niskich sprawiają, że widok jest doskonały. Ci, którzy lubią oglądać je w rozkwicie, sięgają po bukiet traw. Nie jest skąpy dzięki delikatnym wiechom kwiatowym, które również kiełkują jesienią. Istnieje wiele odmian, w rzeczywistości roślina jest rozprzestrzeniona na całym świecie. Być może właśnie dlatego, że jest to jedna z traw uprawianych w ogrodowych donicach niskich, która przez wiele miesięcy pokazuje swoje piękno. Chętnie wchodzi do wspólnego mieszkania z kwitnącymi okazami. Kanna bagienna i kanna wodna są tutaj idealne.

Znajdziesz sprawdzone rośliny ogrodowe i nowe odmiany do ogrodów, balkonów i na rabaty. Znajdź odpowiednie akcesoria, służymy zawsze osobistą poradą. Naszym celem jest, abyś jak najdłużej korzystał ze swoich roślin uprawianych w donicach ogrodowych zewnętrznych. Dlatego oferujemy tylko najlepszą jakość oraz wiele porad i wskazówek z własnego doświadczenia.