prostokatna-donica-corten
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica prostokątna wysoka z cortenu 80-60-30

Donice z cortenu nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Produkt gwarantujący oryginalność. Nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
905,00 zł (brutto) 735,77 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Niezaprzeczalną zaletą donic z cortenu jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca w ogrodzie. Największa z nich jest w stanie pomieścić bardzo duże rośliny, a nawet drzewa. Donice z cortenu są bardzo wytrzymałe. Ta forma przez swoją funkcjonalność sprawdzi się doskonale w miejskiej przestrzeni lub w otoczeniu biurowców. Dzięki uniwersalnemu kształtowi będzie prezentowała się świetnie również w przydomowych ogrodach zimowych lub na tarasie. Dzięki swoim gabarytom produkt świetnie sprawdzi się również jako donica do obiektów komercyjnych lub jako donice miejskie.

067
30 cm
80 cm
60 cm
20 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
60 cm
Waga
20 kg
Pojemność
140 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: