ozdobna donica z cortenu w aranżacji kwiatowej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Duża donica z cortenu Normalis 60-115-37

Nasze patia, tarasy i przestrzenie na zewnątrz coraz bardziej stają się przedłużeniem naszych domów. Podobnie jak w pomieszczeniach lubimy dekorować obszary, w których spędzamy dużo czasu, aby wyglądały dobrze, byśmy czuli się zmysłowo. Naprawdę świetnym sposobem na zrobienie tego na patio są większe rośliny doniczkowe.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 251,00 zł (brutto) 1 017,07 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Im większy pojemnik, tym lepsze warunki. Utrzymasz więcej roślin w większym pojemniku, a większa objętość ziemi oznacza, że ​​będą one miały więcej miejsca na korzenie, a także więcej wilgoci i składników odżywczych. Na patio kilka dużych pojemników jest bardziej efektownym rozwiązaniem, niż wiele małych i jest mniej pracowite. Do użytku letniego, każdy rodzaj pojemnika jest drobny, ceramika, plastik, włókno szklane, aluminium i tym podobne, upewnij się, że mają dużo otworów drenażowych w podstawie. Do użytku zimowego lepsze są donice ze stali corten. Donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem.

154
37 cm
70 cm
115 cm
50 kg
3 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
37 cm
Głębokość
115 cm
Waga
50 kg
Pojemność
240 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.