Donice duże na skwery miejskie

Donice na skwery

Trapezowa donica ze stali corten Trapecio 53
854,00 zł
(brutto)
W magazynie
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
854,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.
Donica trapezowa obszerna z cortenu Trapecio 80
2 191,00 zł
(brutto)
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.
Duża donica z cortenu Normalis 60-115-37
1 251,00 zł
(brutto)
W magazynie
Nasze patia, tarasy i przestrzenie na zewnątrz coraz bardziej stają się przedłużeniem naszych domów. Podobnie jak w pomieszczeniach lubimy dekorować obszary, w których spędzamy dużo czasu, aby wyglądały dobrze, byśmy czuli się zmysłowo. Naprawdę świetnym sposobem na zrobienie tego na patio są większe rośliny doniczkowe.
Prostokątna donica z cortenu Normalis 55-95-30
868,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donice świetnie się sprawdzają także w roli mini ogródków warzywnych. Nie w każdym ogrodzie jest możliwość wydzielenia miejsca na posadzenie warzyw i ziół, a tego typu rozwiązanie pozwoli na stworzenie własnego warzywnika. Przy tworzeniu takiego ogródka przydadzą się znaczniki do roślin, które można powkładać do poszczególnych doniczek.
Donica z blachy corten Normalis 100-115-37
1 603,00 zł
(brutto)
W magazynie
Rośliny uprawiane w pojemnikach ze stali cortenowskiej mogą być dodatkiem do już kwitnącego krajobrazu lub ogrodu. W pojemniku można uprawiać prawie wszystko, nawet wielkie drzewa! Zanim jednak wybierzesz się do sklepu, aby kupić coś, co najbardziej Ci odpowiada, poświęć chwilę na zastanowienie się, co chcesz osiągnąć w swoim ogrodzie, jakie rośliny w praktyce będą pasowały do Twojego ogrodu.
Donica kwadratowa obszerna z cortenu 70-70-70
1 262,00 zł
(brutto)
W magazynie
Kwadratowe oblicze donic z serii Cubi zainspiruje do zmiany aranżacji każdego, kto ma poczucie gustu i estetyki. Doskonała w każdym calu, uniwersalna i ponadczasowa donica stalowa powinna być elementem dekoracji każdego ogrodu, tarasu i patio. Doskonale sprawdzi się również wewnątrz pomieszczenia, szczególnie w towarzystwie naturalnych barw.

Donice na skwery dla dużych roślin

Jest wiele roślin, które efektownie wyglądają w dużych donicach miejskich. Donice do wystroju skwerów tropikalnymi roślinami, które kwitną, gdy letnie temperatury rosną, które mają bardzo rozbudowany system korzeniowy. Te wspaniałe rośliny są bardzo łatwe w uprawie i będą miały duży wpływ na wygląd skweru miejskiego. Donice obszerne ze względu na dużą różnorodność rozmiarów oraz wzorów można swobodnie dopasować do konkretnej wizji aranżacyjnej.

Wysokie donice na skwery prezentują się bardzo estetycznie, będą idealne dla krzewów czy kwiatów zapuszczających korzenie głęboko i potrzebujących solidnego podparcia. Rośliny tropikalne zdecydowanie wolą pełne słońce i regularne nawożenie, aby wyglądały doskonale i cieszyły oczy przez wiele sezonów. Proste kształty donic na skwery miejskie tworzą wyrazisty element dekoracji, pasują do każdego typu roślin, tworząc wyjątkowo harmonijny obraz. Donice na skwerach dobrze wyglądają, ale przede wszystkim wykazują dużą odporność na działanie warunków atmosferycznych. Z takich donic możemy czerpać radość na lata.

Donice z blachy corten do parku i na skwer miejski

Architekci krajobrazu od wielu lat są fanami stali cortenowej użytej do produkcji donic na skwer miejski. Lubią jego spalone pomarańczowe odcienie, które dobrze komponują się z zielenią i roślinnością i oferują wiele eleganckich i nowoczesnych rozwiązań projektowych. Podoba im się także jego wytrzymałość i trwałość, co może zapewnić znaczną oszczędność czasu i kosztów.

Sklep Strefa Donic posiada bogatą kolekcję donic miejskich na skwery, z których wiele ma geometryczne kształty, które naturalnie integrują się z planami architektonicznymi projektanta. Każda donica do obsadzenia drzewem jest zaprojektowana tak, aby umożliwić przenoszenie drzewa i donicy. Stalowe donice na skwery miejskie wykonane są z blachy corten.

Stalowe donice z cortenu na skwery dostępne są z drewnianym wykończeniem z litego drewna. Wyglądają niezwykle atrakcyjnie uzbrojone w drewniane ławeczki. Wykończenie, umożliwia projektantom stworzenie spójnego, wysokiej jakości wyglądu, w którym wszystkie elementy płynnie wtapiają się w plan projektu. Kiedy na skwerze używany jest niski model lub doniczka jest do połowy zanurzona w ziemi, krawędź gigantycznej doniczki może służyć jako miejsce do siedzenia.

Corten jest nie tylko mocny, ale także cienki i elastyczny. To sprawia, że idealnie nadaje się do obramowania, murów oporowych i podniesionych kwietników, a także elementów wodnych i instalacji artystycznych skwerów miejskich.