Donica na dużą dekoracyjną palmę domową Areka

Donice na dużą palmę

Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50
745,00 zł
(brutto)
Towar dostępny na zamówienie
Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twoja donica zewnętrzna będzie wyglądała inaczej, gdy ją po raz pierwszy obsadzisz, ale wybierz nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.
Trapezowa donica ze stali corten Trapecio 53
1 240,00 zł
(brutto)
W magazynie
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
1 240,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.
Donica na trawnik i skwer miejski z cortenu Roller 80
1 550,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wysokie, okazałe rośliny ogrodnicy mogą zamienić w dzieła sztuki. Jedna roślina da Ci to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyeksponować donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w pojemniku, pod warunkiem, że donica jest wystarczająco duża. Skwery miejskie potrzebują dużych donic, bo zwykle tam prezentowane są sporych rozmiarów drzewka i krzewy.
Donica trapezowa obszerna z cortenu Trapecio 80
2 899,00 zł
(brutto)
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.

Wybierz donice do dużej palmy Areka katechu

Tekstura, forma, rozmiar i kolor to fizyczne cechy roślin, które zapewniają zainteresowanie różnorodnością i estetyką donicy na dużą palmę Areka. Rośliny, oprócz tego, że są niezbędne do życia na naszej planecie, dodają piękna i uroku dzięki swoim unikalnym formom i kolorom. Cechy fizyczne nadają każdej roślinie odrębny wygląd i osobowość. Niektóre rośliny są ekstrawertyczne - głośne, hałaśliwe i energiczne przyciągające uwagę - podczas gdy inne rośliny są introwertykami - ciche, spokojne i zadowolone z przebywania w tle. Dobre połączenie osobowości roślin tworzy ciekawy i atrakcyjny ogród, również ten w donicy z dużą palmą w tle.

Wybierz formę, która najlepiej pasuje do przestrzeni, w której będzie zlokalizowana roślina. Forma jest również ściśle związana z rozmiarem. Wysoka, wąska roślina powinna być używana w wąskiej przestrzeni, a szeroka, rozłożysta roślina może być używana do pokrycia dużej przestrzeni. Wybierz donicę na podstawie funkcji rośliny. Drzewo potrzebne do cienia powinno mieć dużą donicę z szerokim, rozłożystym baldachimem, a krzew potrzebny jako parawan powinien mieć zwarty, pionowy kształt donicy. Rozważ formę sąsiednich roślin. Dla różnorodności wybierz rośliny, które kontrastują z uderzająco różnymi formami, pokazuj donice z kombinacją form krzewów i roślin okrywowych, w tym roślin łukowatych, kolczastych, kaskadowych, rozwalających się i zbitych.

Zamień nudny obszar w pełnoprawny ogród, mieszając razem donice na palmy o różnych rozmiarach. Palmy w donicach o dużych rozmiarach to prosty i zarazem łatwy sposób na personalizację przestrzeni i nadanie jej nieco więcej przytulności. Dobierając donicę do wymogów rośliny możesz w prosty sposób zyskać oryginalną aranżację

Donice z dużą palmą w aranżacji krajobrazu miejskiego

Przed zakupem doniczek zastanów się nad architekturą swojego domu i stylem ogrodu, który posiadasz, i użyj tego jako przewodnika. Aby uzyskać nowoczesny wygląd, możesz wybrać donicę o prostym geometrycznym kształcie ze stali Corten, włókna szklanego lub laminatu. Wybierz roślinę o ciekawych liściach, na przykład japońską palmę sago, aby uzyskać efektowny wygląd lub złotą palmę z trzciny, aby uzyskać nowoczesny klimat i zaprezentuj je w donicach dużych do palmy.

Zdecydowanie polecamy donice większe. W dużej donicy jest miejsce na więcej gleby i nie wysycha tak szybko, jak w mniejszej donicy. Ponadto, im obszerniejsza donica, tym większa różnorodność kwiatów, które możesz uprawiać, na przykład, olbrzymia donica bez dna na palmę z cortenu mieści imponujący asortyment vinca, caladium i impatiens. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować ją w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

Donice ubrane palmą Trachycarpus Fortunei w przydomowym ogrodzie

Jeśli szukasz niesamowitej obsługi, wsparcia i niezawodnych usług przez cały czas, Zone Pots jest dostawcą, któremu możesz zaufać. Nasze wytrzymałe donice ogrodowe i miejskie oferują niezrównany wybór materiałów, w tym stal nierdzewną, laminat, plastik z recyklingu, corten i aluminium. Ponadto nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie specyfikacji, aby spełniać indywidualne i branżowe standardy. Więc na co czekasz? Przejrzyj teraz naszą pełną gamę masywnych donic na duże palmy, z pomocą których zmienisz krajobraz w ogrodzi czy w przestrzeni miejskiej.

Wspieramy stosowanie trwałych i zrównoważonych materiałów, jednocześnie używając autentycznych produktów, aby tworzyć lepsze środowisko. Nasi partnerzy produkują z pasją i kunsztem z otwartą komunikacją, oraz inteligentną inżynierią z wykorzystaniem innowacyjnych technik, w zintegrowanym podejściu, donice małe i duże, również te do posadzenia dużej palmy w ogrodzie na tarasie, czy w przestrzeni miejskie na promenadzie.