Donice małej architektury z cortenu

Donice małej architektury

Donica kształt walca stal corten Roller 40
362,00 zł
(brutto)
W magazynie
Posiadanie ogrodu pełnego zieleni i niepowtarzalnego wystroju przynosi przyjemność wielu florystom. Dla wielu ogrodnictwo to sposób na wyrażenie kreatywności. Ale czasami ta twórcza iskra nie przychodzi łatwo. Jeśli chcesz urozmaicić swój krajobraz, wrzuć do niego kilka kolorowych donic corten obsadzonych wybraną roślinnością
Donica ogrodowa okrągła ze stali corten Roller 50
524,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ważną rzeczą do zaplanowania jest ostateczny rozmiar i wysokość twoich roślin. Twój pojemnik będzie wyglądał inaczej, gdy go po raz pierwszy obsadzisz, ale przybierze nowy kształt i wymiar w miarę wzrostu roślin. Każda roślina i jej indywidualny system korzeniowy wymagają odpowiedniej przestrzeni do wzrostu. Musisz starannie wybrać wypełnienie donicy corten i dobrać odpowiednią roślinność.
Trapezowa donica ze stali corten Trapecio 53
854,00 zł
(brutto)
W magazynie
Popularne donice nie robią już wrażenia, a dotychczasowa aranżacja stała się monotematyczna? Czasem wystarczy niewielka zmiana, aby nadać wnętrzu nowy charakter. Blasku każdej przestrzeni doda trapezoidalna donica ze stali corten Trapecio 53. Uniwersalna forma donicy sprawia, że doskonale prezentuje się ona zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
Donica trapezowa asymetryczna z cortenu 53
854,00 zł
(brutto)
W magazynie
Model trapezowej donicy jest ciekawą propozycją dla wszystkich wielbicieli niekonwencjonalnych rozwiązań. Wytrzymała na warunki atmosferyczne stal corten z wyglądu przypomina rdzę, co niewątpliwie w połączeniu z roślinnością stanowi ciekawy detal tworzący udaną kompozycję. Donice w stylu industrialnym doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu loft, drewnianych tarasów i nowoczesnych ogrodów.
Donica trapezowa obszerna z cortenu Trapecio 80
2 191,00 zł
(brutto)
W magazynie
Urok hodowanej rośliny będzie zaakcentowany dzięki zastosowaniu odpowiedniej donicy. Element ten musi połączyć w swojej konstrukcji atrakcyjne wykończenie ze staraniem o najlepszy rozkwit uprawianej rośliny. Donice ogrodowe są wyprodukowane z cortenu i będą wyglądały wspaniale, kiedy stworzy się z ich udziałem niecodzienną kompozycję.

Wybierz donice małej architektury odpowiednich wymiarów

Tekstura, forma, rozmiar i kolor to fizyczne cechy roślin, które zapewniają zainteresowanie różnorodnością i estetykę krajobrazu małej architektury. Oprócz tego, że są niezbędne do życia na naszej planecie, rośliny dodają piękna i uroku dzięki swoim unikalnym formom i kolorom. Cechy fizyczne nadają każdej roślinie odrębny wygląd i osobowość. Niektóre rośliny są ekstrawertyczne - głośne, hałaśliwe i energiczne przyciągające uwagę - podczas gdy inne rośliny są introwertykami - ciche, spokojne i zadowolone z przebywania w tle. Dobre połączenie osobowości roślin tworzy ciekawy i atrakcyjny ogród, również ten z małą architekturą.

Wybierz formę, która najlepiej pasuje do przestrzeni, w której będzie zlokalizowana roślina. Forma jest również ściśle związana z rozmiarem. Wysoka, wąska roślina powinna być używana w wąskiej przestrzeni, a szeroka, rozłożysta roślina może być używana do pokrycia dużej przestrzeni. Wybierz formę na podstawie funkcji rośliny. Drzewo potrzebne do cienia powinno mieć kształt wazonu z szerokim, rozłożystym baldachimem, a krzew potrzebny jako parawan powinien mieć zwarty, pionowy kształt. Rozważ formę sąsiednich roślin. Dla różnorodności wybierz rośliny, które kontrastują z uderzająco różnymi formami, pokazuj pojemnik z kombinacją form krzewów i roślin okrywowych, w tym roślin łukowatych, kolczastych, kaskadowych, rozwalających się i zbitych.

Zamień nudny obszar w pełnoprawny ogród, mieszając razem donice o różnych rozmiarach. Rośliny w donicach o dużych rozmiarach to prosty i zarazem łatwy sposób na personalizację przestrzeni małej architektury i nadanie jej nieco więcej przytulności. Dopasowując donicę do wymogów rośliny możesz w prosty sposób zyskać oryginalną aranżację

Donice małej architektury - aranżacja krajobrazu

Przed zakupem doniczek zastanów się nad architekturą swojego domu i stylem ogrodu, który posiadasz, i użyj tego jako przewodnika. Aby uzyskać nowoczesny wygląd, możesz wybrać donicę o prostym geometrycznym kształcie ze stali Corten, włókna szklanego lub laminatu. Wybierz roślinę o ciekawych liściach, na przykład japońską palmę sago, aby uzyskać efektowny wygląd lub złotą palmę z trzciny, aby uzyskać nowoczesny klimat.

Zdecydowanie polecamy pojemniki większe. W dużym pojemniku mieści się więcej gleby i nie wysycha tak szybko, jak w mniejszym pojemniku. Ponadto im większa donica, tym większa różnorodność kwiatów, które możesz uprawiać, na przykład, olbrzymia donica nowoczesna architektoniczna z cortenu mieści imponujący asortyment vinca, caladium i impatiens. Oryginalny styl a zarazem prostota produktu pozwala wkomponować ją w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

Mała architektura w przydomowym ogrodzie

Jeśli szukasz niesamowitej obsługi, wsparcia i niezawodnych usług przez cały czas, Stref donic jest dostawcą, któremu możesz zaufać. Nasze wytrzymałe donice ogrodowe i miejskie oferują niezrównany wybór materiałów, w tym stal nierdzewną, laminat, plastik z recyklingu, corten i aluminium. Ponadto nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie specyfikacji, aby spełniać indywidualne i branżowe standardy. Więc na co czekasz? Przejrzyj teraz naszą pełną gamę masywnych donic krajobrazu małej architektury.

Wspieramy stosowanie trwałych i zrównoważonych materiałów, jednocześnie używając autentycznych produktów, aby tworzyć lepsze środowisko. Nasi partnerzy produkują z pasją i kunsztem z otwartą komunikacją oraz inteligentną inżynierią z wykorzystaniem innowacyjnych technik w zintegrowanym podejściu wyroby małej architektury.