Niebieska donica prostokątna ozdobna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Stylowa polietylenowa donica Ambienti Long 40

Donica Ambienti Long na kwiaty ozdobne, odpowiednia do postawienia przed wejściem do mieszkania, to motyw przewodni panującego trendu na donice o geometrycznych formach. Pierwsze wrażenia jest najważniejsze. Łagodne, nowoczesne linie donicy zdecydowanie przypadną do gustu osobom szukającym nowoczesnych kształtów. Proste ścianki boczne donicy sprawiają, że donice można dostawiać jedna obok drugie, tworząc w ten sposób ciekawą bryłę.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
569,00 zł (brutto) 462,60 zł (netto)
Brutto
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica na kwiaty przed wejściem - Ambienti Long świetnie sprawdzi się ustawiona na tarasie prowadzącym do wejścia do mieszkania, albo na schodach przed wejściem do posesji. Doskonale zaaranżowana pięknymi kwiatami i roślinnością odpowiednia będzie również jako donica wystroju przestrzeni ogrodowej. Twój ogród nabierze nowego blasku i zwiększy swoją rangę. Jeśli szukasz oryginalnych, funkcjonalnych i jednocześnie ciekawych nowoczesnych rozwiązań odświeżających wygląd zewnętrzny partio, tarasu, domu, mamy coś dla ciebie. Skorzystaj z naszej oferty donic na kwiaty do postawienia przed wejściem, aby zrobić najważniejsze pierwsze wrażenia na swoich gościach. Donice kwiatowe to wyposażenie poprawiające walory estetyczne aranżowanego ogrodu, dzięki czemu wprawisz swoich znajomych w zachwyt, a samemu zapewnisz sobie miejsce pozwalające na doskonały relaks w zaciszu zielonego kącika.

124
40 cm
40 cm
90 cm
10 kg
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Pojemność
80 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: