Pomarańczowa donica nowoczesna designetska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Klasyczna donica z tworzywa Lungo maxi 50-80-35

Wysoka oraz długa donica Lungo maxi to idealne rozwiązanie na taras lub balkon. Lungo maxi to również propozycja dla osób chcących stworzyć kompozycje oddzielające przestrzeń w biurach, tarasach lub ogródkach restauracyjnych.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
569,00 zł (brutto) 462,60 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica Lungo maxi świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych typu open space. Donice klasyczne są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Połącz ją razem z donicami Longerino, Lungo lub Tower pot i stwórz swoją własną unikatową kompozycje. Wysokie, efektowne rośliny mogą przekształcić zwykłe doniczki z polietylenu w dzieła sztuki. Jedna odpowiednio dobrana roślina to wszystko czego potrzebujesz, aby wypełnić donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w donicy, pod warunkiem, że pojemnik jest wystarczająco duży.

123
35 cm
50 cm
80 cm
9 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
35 cm
Głębokość
80 cm
Waga
9 kg
Pojemność
40 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Karta produktu Lungo Maxi

Karta produktu - wymiary donicy

Pobierz (109.42k)
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: