Okrągła wkładka uprawy roślin ozdobnych donicy ultimo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Okrągła wkładka uprawy roślin donicy Ultimo

Trudno zdecydować, czy rośliny powinny znajdować się w pojemniku, takim jak doniczka, czy rośliny powinny być sadzone w ziemi? Oto lista zalet, dlaczego donica wyposażona we wkładkę uprawną oferuje więcej korzyści w porównaniu z sadzeniem w ziemi. Wszechstronność doniczek pozwala na uprawę roślin w różnych obszarach.

  • check Laminat
  • check Polietylen
  • Biały alpejski
35,00 zł (brutto) 28,46 zł (netto)
Brutto
block Dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Rośliny z wykorzystaniem wkładki uprawnej w donicy można uprawiać na balkonie, w kuchni, na patio lub na parapecie w sypialni. Wszechstronność doniczek pozwala uzyskać więcej kolorów i urody w wielu obszarach domu. Różnorodne doniczki pozwolą Ci wyhodować rośliny, które będą pasować do twoich potrzeb i pozwolą na umieszczenie obok siebie różnych kolorów i roślin. Niektóre rośliny mogą nie być uprawiane w ogrodzie, ale w doniczce można je uprawiać według własnych upodobań. Rośliny można przenosić w dowolnym momencie lub w dowolne miejsce wewnątrz i na zewnątrz. Roślinę można przesuwać ze słońca do cienia o dowolnej porze dnia, co ostatecznie może pomóc jej rosnąć dłużej, ponieważ osoba ma nad nią większą kontrolę.

Osłonki na doniczki, a wkładki uprawne

W kolejnych sezonach można ponownie wykorzystać tą samą donicę, zmień rodzaj rośliny. W przypadku doniczki ogrodowej wrażliwość na szkodniki jest ograniczona. W ogrodzie trudno jest kontrolować szkodniki, które mogą niszczyć rośliny. Dzięki donicy z wkładką uprawną właściciel ma większą kontrolę. Jeśli zauważy potencjalną szkodę dla roślin, może po prostu przenieść je w bezpieczne miejsce, które wydłuży żywotność roślin. Jest mało prawdopodobne, aby chwasty rosły w doniczce. Donice umożliwiają właścicielowi szeroki zakres elastyczności, bez problemu może zmienić układ roślin, aby dopasować je do sezonu. Tutaj może przydać się smak właścicieli, aby urozmaicić okolicę.

117
50 cm
35 cm
50 cm
1 kg
-1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Waga
1 kg
Pojemność
20 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.