Wkład do uprawy roślin balkonowych
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Wkładka uprawy roślin donicy Cubi 38-38

Ogrodnictwo w donicach zapewnia wszechstronność w ogrodach dużych i małych. Rośliny określają dominujący kolor, stanowią centralny punkt w ogrodzie lub wiążą architekturę domu z ogrodem. Para pasujących pojemników po obu stronach chodnika służy jako przyjemna dekoracja, a ogrodnictwo w pojemniku na balkonie lub patio może podkreślić kolor i nastrój w takim obszarze.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
35,00 zł (brutto) 28,46 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładki uprawne stanowią nieodłączny element ułatwiający uprawę i pielęgnację rośliny w donicy. Ogrodnictwo w pojemnikach jest idealne dla osób, które mają mało miejsca w ogrodzie lub nie mają go wcale. Oprócz uprawy kwiatów ogrodnicy ograniczeni do balkonu , małego podwórka lub tylko plamy słońca na podjeździe mogą produkować różnorodne rośliny w pojemnikach. Bazylia , szczypiorek , tymianek i inne zioła również bardzo chętnie rosną w doniczkach, które można ustawić w dogodnym miejscu tuż za drzwiami kuchni. Połóż je na ziemi lub na cokole, ustaw na parapecie lub zawieś na ganku. Możesz użyć pojedynczych, dużych pojemników do dekoracji na zewnątrz, ale także rozważyć ustawienie grup doniczek, zarówno małych, jak i dużych, na schodach, tarasach lub w dowolnym miejscu w ogrodzie. Wkłady doniczek mogą zawierać kolekcję ulubionych roślin - na przykład rośliny jednoroczne, wiecznie zielone karłowate, byliny lub inne rośliny, które chcesz wypróbować. Rośliny doniczkowe latem na zewnątrz w cieniu stanowią piękny dodatek do ogrodnictwa w pojemnikach, to dobry sposobów na dodanie natychmiastowego koloru i atrakcyjności.

115
27 cm
35 cm
27 cm
1 kg
3 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Szerokość
27 cm
Głębokość
27 cm
Waga
2 kg
Pojemność
35 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: