Donica okrągła smukła z laminaru do salonu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica okrągła smukła z laminatu Anullo 96

To uniwersalny dodatek, który wywoła efekt WOW w każdym rodzaju aranżacji.Donica Anullo to produkt zaprojektowany z myślą o aranżacji przestrzeni wnętrz jak i powierzchni otwartych. Prosty styl i jednocześnie niepowtarzalny charakter donicy umożliwia wkomponowanie jej w miejsce tradycyjne i nowocześnie zaaranżowane.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
617,00 zł (brutto) 501,63 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica okrągła z laminatu Anullo to nowość w ofercie sklepu. Produkt zaprojektowany w odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie swoim kształtem. Bryła donicy Anullo w całości wytwarzana jest z laminatu poliestrowo-szklanego tak zwanego fiberglassu, trwałego materiału, którego cechy pozwalają na umiejscowienie jej w otoczeniu o różnej charakterystyce. Poliester szklany sprawia, iż oferowane przez nas produkt jest odporny na skrajne warunki atmosferyczne wysokie, niskie temperatury, opady, czynniki biologiczne, daj sobie szansę na posiadanie ekskluzywnej ozdoby w atrakcyjnej cenie.

Wkładkę uprawną znajdziesz pod adresem- kliknij Wkładka uprawna

016
43 cm
96 cm
43 cm
7 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
96 cm
Waga
7 kg
Pojemność
15 l (wkładka uprawna)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
43 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: