Donice corten przed domem - pomysł i inspiracje

Donice przed domem

Donica prostokątna ze stali corten 95-80-20
1 125,00 zł
(brutto)
W magazynie
W naszych ogrodach płótno do uprawy piękna rozciąga się poza ziemią pod naszymi stopami. Możliwość hodowli kwitnących roślin w donicach otwiera przed nami świat kreatywnych możliwości. Wyobraź sobie ogród, który przekształca się zgodnie z Twoimi preferencjami i nastrojem, dzięki elastyczności przestawiania kompozycji kwiatowych. Wkraczamy teraz do świata prostokątnych donic wykonanych ze stali Corten - materiału, który nie tylko spełnia funkcję praktyczną, ale dodaje również nuty współczesnej elegancji Twojemu plenerowemu rajowi.
Donica prostokątna foremna z cortenu 55-60-30
887,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ogrodowe aranżacje bardzo często uzupełniane są roślinami uprawianymi w donicach. Są one dopełnieniem i dają możliwość uprawy ciekawych gatunków roślin, nie nadających się do całorocznej uprawy w gruncie. Głównie jednak ubarwiają i zmieniają oblicze tarasów i wszelkich płaszczyzn, na których nie ma możliwości uprawy roślin w gruncie.
Donica kwadratowa obszerna z cortenu 70-70-70
1 770,00 zł
(brutto)
W magazynie
Kwadratowe oblicze donic z serii Cubi zainspiruje do zmiany aranżacji każdego, kto ma poczucie gustu i estetyki. Doskonała w każdym calu, uniwersalna i ponadczasowa donica stalowa powinna być elementem dekoracji każdego ogrodu, tarasu i patio. Doskonale sprawdzi się również wewnątrz pomieszczenia, szczególnie w towarzystwie naturalnych barw.
Donica prostokątna uniwersalna corten 80-95-30
1 665,00 zł
(brutto)
W magazynie
Niezaprzeczalną zaletą donic jest możliwość wprowadzania dzięki nim do naszego najbliższego otoczenia nieograniczonej ilości roślin. Dekoracją ogrodu oczywiście stają się nie tylko rośliny posadzone w donicach, ale również same donice. Stal corten z której wykonano donice pomogą nam z pewnością podkreślić charakter tarasu czy ogrodu.

Pomysł na donice przed domem, które pokochasz

Jeśli jesteś podobny do nas, wiesz, że liczy się nie tylko wnętrze - szczególnie jeśli chodzi o Twój dom. Akcentowanie zewnętrznej części domu elementami naturalnymi, od flory i fauny po drzewa zapewniające prywatność , kamienie i elementy wodne, wpływa zachęcająco na przestrzeń i Twoich gości, nie wspominając o spokojnym miejscu dla Ciebie!

Udekoruj swoją werandę za pomocą tych wspaniałych pomysłów na donice corten przed domem! Jeśli szukasz prostego projektu, aby dodać atrakcyjności do chodnika, to jest to. Być może słyszałeś, że kuchnia jest sercem domu. Jest to z pewnością prawda, pomyśl o swoim ganku jak o uścisku dłoni - pierwszym wrażeniu witającym gości. Twoja weranda służy również sąsiadom i innym przechodzącym osobom jako pierwsze (i czasami jedyne) doświadczenie Twojego domu.

Donice corten przed domem inspirowane naturą

Twoja weranda przed domem to pierwsza rzecz, na którą zwracają uwagę goście i przechodnie. Możesz zignorować tę przestrzeń lub naprawdę ją wykorzystać i uczynić z niej zachęcające, przyjazne miejsce dla każdego, kto przychodzi do twojego domu. Skoro to pierwsza rzecz, którą widzą ludzie, czy nie warto zrobić dobrego pierwszego wrażenia? Istnieje wiele sposobów wykorzystania i stylizacji przestrzeni na werandzie przed Twoim domem.

Dodawanie donic to jeden z powszechnych i skutecznych sposobów na stylizację werandy przed domem. Rośliny tchną życie w każdą zajmowaną przez siebie przestrzeń. Chociaż możesz po prostu umieścić znak powitalny na werandzie przed domem o nazwie - welcome, to dodanie roślin w donicach na werandzie naprawdę sprawia, że twoja weranda jest czymś więcej niż tylko niekochanym dodatkiem prowadzącym do drzwi wejściowych domu.

Pomóż innym swoją kreatywnością przynieść wiosnę do domu

W donicach ogrodowych doskonale zaprezentują się karłowate rośliny iglaste i liściaste, które stworzą piękną naturalną kompozycję dekorującą naszą przydomową przestrzeń. Duże donice przed domem w kolorach nawiązują do barw występujących w przyrodzie takich jak różne odcienie beżu i brązu bieli i czerni. Doskonale wtapiają się w otoczenie zachwycając swoim naturalnym pięknem. Zielona burza liści w donicy przed domem cieszy i relaksuje.

Żelazną cechą tego typu donic jest bezkonkurencyjne połączenie minimalistycznego wzornictwa z surowym materiałem o niebanalnym wykończeniu. Skonsolidowanie niebywałej prostoty i minimalistycznego wzornictwa z surowym i zarazem odpornym na działanie czynników zewnętrznych materiałem, to z pewnością satysfakcjonująca inwestycja. Donice ogrodowe z cortenu mają zdecydowanie najwyższą odporność na czynniki niekorzystne.

Wybierz funkcjonalne donice kreujące piękno natury

Unikatowy i niespotykany na co dzień z pewnością oryginalny design doskonale wyeksponuje każdą roślinę dodając jej nieco oryginalnego charakteru. Wykonane z najlepszej jakości materiałów doskonale sprawdzą się jako funkcjonalna ozdoba każdej aranżacji przed domem. Wykonane z najwyższą starannością o każdy element stanowią doskonały dubel z każdą rośliną. Wybierzesz najlepsze duże donice corten i postaw je przy wejściu do domu, aby sprawić niezwykły i oryginalny wygląd przedmiotowy!

Pamiętaj, że na tej planecie jest tak wielu nietwórczych ludzi, którzy nie mogą wymyślić kreatywnego pomysłu, w tym tego, jak udekorować strefę drzwi wejściowych do domu. Dlatego możesz być pomocny w tej sytuacji. Podziel się swoją kreatywnością z jak największą liczbą ludzi. Jesteśmy otwarci, my też pomożemy!