donica corten igliwie świerki
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica prostokątna foremna z cortenu 55-60-30

Ogrodowe aranżacje bardzo często uzupełniane są roślinami uprawianymi w donicach. Są one dopełnieniem i dają możliwość uprawy ciekawych gatunków roślin, nie nadających się do całorocznej uprawy w gruncie. Głównie jednak ubarwiają i zmieniają oblicze tarasów i wszelkich płaszczyzn, na których nie ma możliwości uprawy roślin w gruncie.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
887,00 zł (brutto) 721,14 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Tworzą specyficzny klimat na surowych i kamiennych powierzchniach, które stają się cieplejsze, bardziej przyjazne. Donica ze stali corten z charakterystyczną rośliną może wprowadzić akcent obcy naszej kulturze. Dobrym przykładem może być klon japoński, który niewątpliwie będzie dalekowschodnim rarytasem na tarasie. W naszym kraju w pojemnikach uprawiamy przede wszystkim rośliny ciepłolubne, które nie są w stanie sprostać mroźnym zimom. Na okres zimy są one przenoszone do pomieszczeń, gdzie zabezpieczone przed ujemnymi temperaturami czekają na kolejne cieplejsze pory roku. Bardzo pospolitą rośliną w taki sposób uprawianą jest agawa. Donice z cortenu dają możliwość uprawy roślin preferujących inną glebę, aniżeli ta, jaką posiadamy w ogrodzie. Przykładem mogą być takie piękności jak azalie, pierisy, wrzosy i wrzośce.

063
30 cm
55 cm
60 cm
20 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
55 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
60 cm
Waga
20 kg
Pojemność
100 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: