Donica loft okrągła na stelażu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica okrągła na stojaku z profili Roller 50

Najmodniejsze są kwietniki w stylu retro, czyli w odświeżonej estetyce z PRL: Metalowe, na rozstawionych nóżkach lub okrągłej albo kwadratowej podstawie. Nie mają one zbędnych dekoracji i zazwyczaj utrzymane są w bazowej kolorystyce: Bieli albo czerni. Taki kwietnik, mimo inspiracji retro, wpisze się w styl każdego mieszkania.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
589,00 zł (brutto) 478,86 zł (netto)
Brutto
block Dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wracamy do klasycznych kwietników z barokowymi dekoracjami. Takie modele donic na stelażu - loft szczególnie dobrze wyglądają z tropikalną roślinnością - domową agawą albo krzewem oliwnym. Stojąca doniczka na nóżkach to również dobra opcja na balkon albo do ogrodu. Do tej roli warto wziąć pod uwagę trwałe stojaki z profili stalowych. Wysokie, duże donice pięknie zaakcentuje charakter wnętrza oraz staną się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli. Wykonane z materiałów o najwyższej jakości, odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, gwarantują satysfakcję z zakupu. Te designerskie produkty proponujemy w różnych wielkościach, które pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach.

Stojak wykonano z profili 20x20x2 stal DD11.

Donice na stelażu klient może zamówić w oparciu o własny projekt na indywidualne zamówienie.

098
50 cm
90 cm
50 cm
10 kg
0 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
90 cm
Waga
10 kg
Pojemność
78 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
50 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.