Donica na trawnik i skwer miejski z cortenu Roller 80
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica na trawnik i skwer miejski z cortenu Roller 80

Wysokie, okazałe rośliny ogrodnicy mogą zamienić w dzieła sztuki. Jedna roślina da Ci to wszystko, czego potrzebujesz, aby wyeksponować donicę i stworzyć wizualne zainteresowanie. Praktycznie każda roślina może być uprawiana w pojemniku, pod warunkiem, że donica jest wystarczająco duża. Skwery miejskie potrzebują dużych donic, bo zwykle tam prezentowane są sporych rozmiarów drzewka i krzewy.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 550,00 zł (brutto) 1 260,16 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Nawet jeśli nie masz ogrodu lub pomieszczenia do uprawy kwiatów na zewnątrz, nadal możesz cieszyć się świeżymi kwiatami i satysfakcją z samodzielnego ich uprawiania, uruchamiając ogródek kontenerowy na ganku lub tarasie. Umieść donicę z cortenu na swoim balkonie lub w dowolnym miejscu, w którym mogą uzyskać pełne światło słoneczne. Szeroka gama kwiatów rośnie wysoko i pięknie w doniczkach. Hodowcy roślin opracowali wiele kwiatów, które dobrze rosną w zwartych przestrzeniach i tworzą piękne ogrody miejskie kontenerowe.

150
80 cm
80 cm
80 cm
54 kg
3 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Waga
54 kg
Pojemność
400 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
80 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: