Kwadratowa wysoka donica ze stali kwasoodpornej nierdzewnej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica kwadratowa stal kwasoodporna inox 70-40-40

Oryginalny nowatorski produkt o rewelacyjnym wyglądzie, który spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo prosty sposób na stworzenie własnego otoczenia, które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć.

  • check Stal nierdzewna
  • check Naturalna
1 025,00 zł (brutto) 833,33 zł (netto)
Brutto
block Dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Inox z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł zastosowanie w ogrodnictwie jako znakomity materiał wystroju dowolnie wybranej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej.

109
40 cm
70 cm
40 cm
23 kg
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
40 cm
Waga
23 kg
Pojemność
115 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.