biała donica balkonowa z polietylenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Balkonowa prostokątna donica zewnętrzna Long

Dzięki wspaniałym kwiatom w kolorze niebieskim, czerwonym, różowym i białym hortensje stanowią wspaniały widok na balkonie, tarasie. Jednak, aby mogły się rozwijać, wymagane są pewne warunki. Dobór odpowiednich gatunków, właściwej lokalizacji i właściwej pielęgnacji w optymalnie dobranej doniczce prostokątnej zewnętrznej, która jest mrozoodporna, przygotowana do użytku na zewnątrz i zniesie trudne warunki klimatyczne. Donica prostokątna geometryczna wykonana z polietylenu jest odpowiednia, do tego występuje w 11 kolorach pastelowych, które współgrają z zieloną roślinnością ekranu prywatności na balkonie czy tarasie ogrodowym. Większość gatunków może być uprawiana jako rośliny doniczkowe na balkonach, tarasach przez kilka lat i utrzymywana w rozmiarze zgodnym z projektem donicy prostokątnej

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • Corten
 • check Brak
519,00 zł (brutto) 421,95 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Jeśli kupisz większe hortensje od razu lub jeśli rośliny wyrosną z początkowych doniczek, będziesz potrzebować większych doniczek lub donic prostokątnych zewnętrznych, które zapewnią korzeniom jak najwięcej miejsca do rozwoju. Tutaj również masz duży wybór wszystkich doniczek, które pod względem materiału nadają się do użytku na zewnątrz (np. włókno szklane, cement włóknisty, beton, drewno, stal nierdzewna, polietylen i stal Corten).

PROSTOKĄTNE DONICE NA TARAS I BALKON WYKONANE Z POLIETYLENU

prostokątne donice balkonowe z polietylenu

Zalecamy, aby wyższe hortensje dociążały donicę ze względu na ich krzaczastość. Wybrać odpowiednią donicę prostokątną i sadzić z nisko położonym środkiem ciężkości, aby się nie przewróciła. Te balkonowe donice zewnętrzne, które są dostępne w wielu różnych wariantach wysokości w prostokątnym kształcie są odpowiednio niskie, a wykonane z polietylenu pojawią się w opcji do rozważenia postawienia na balkonie, tarasie tworząc zielony ekran prywatności. Każdy, kto chce dużo miejsca na tarasie, a hortensje wyrosły w naprawdę duże krzewy, prawie jak na świeżym powietrzu, potrzebuje niezwykłych donic prostokątnych.

231
40 cm
40 cm
90 cm
10 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: