donica wysoka okręgła zielona z polietylenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Klasyczna donica z polietylenu Hebana 80

Wysoka smukła donica wykonana z polietylenu pomieści duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty o mniejszych rozmiarach. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z materiału odpornego na trudne warunki pogodowe. Kompozycje roślinne pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni. Wewnątrz czy na zewnątrz: rośliny doniczkowe wprowadzają do otoczenia naturę. Tworzą atmosferę w domach i sklepach, upiększają ogrody oraz zielone balkony i tarasy. Aby rośliny rozwijały się optymalnie, podczas sadzenia doniczek należy wziąć pod uwagę potrzeby roślin.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
349,00 zł (brutto) 283,74 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Smukłe wysokie doniczki z polietylenu - Hebana

Donice okrągłe smukłe są eleganckie, dekoracyjne i lekkie przez co praktyczne. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia pomieszczeń nawet przez wiele lat. Wysoka smukła forma donicy pozwala na obsadzenie roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu designerskiemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do sprawdzenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz dodatki, które dodadzą uroku do każdego miejsca.

Każda wysoka roślina w wysokiej donicy białej dobrze się prezentuje. Masywna donica o umiarkowanej wysokości – czy to okrągła, sześcienna czy wydłużona – stanowi przeciwwagę dla wysokiej rośliny i zapewnia jej bezpieczne oparcie. Dzięki odpowiednio masywnej donicy prawie nie ma żadnych ograniczeń w rozwoju danej rośliny. W miejscach publicznych można nawet zobaczyć dość wysokie drzewa wyrastające z donicy nie uszkadzając jej.

Wysoka, smukła donica może być również wybrana do małych i średnich roślin. Rozważane są okrągłe i kanciaste kształty donic i wazonów, które często wykorzystywane są również w duecie jako donice portalowe. W donicach smukłych okrągłych najlepiej sadzić nisko lub na tyle wysoko, aby zagwarantować pożądaną ochronę prywatności. Oprócz małych i średnich roślin, rośliny wiszące lub pnące nadają się również do wysokich, smukłych donic.

086
40 cm
80 cm
40 cm
5 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Waga
5 kg
Pojemność
10 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
40 cm
Średnica dołem
25 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: