Biała okrągła wysoka donica ozdobna ogrodowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Nowy

Krągła donica wysoka z polietylenu Venus 91

Poza limitem czasu wyprowadzanie roślin z mieszkania na taras z wykorzystaniem donic wysokich okrągłych to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zamienienie własnego tarasu lub balkonu w małą dżunglę. Poza wytrzymałymi, trwałymi sadzeniami, możesz łatwo uzyskać dużą różnorodność roślin, która jest ważna dla uzyskania uczucia dżungli na tarasie. Donice wysokie okrągłe pomieszczą duże, rozłożyste rośliny ozdobne, jak i kwiaty sporych rozmiarów. Wszystkie polecane modele z tej kategorii wykonano z polietylenu. Kompozycje roślinne w donicach wysokich pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni tarasowej.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Żółty
 • Brązowy
 • Biały
 • check Wbudowane
 • check Brak
299,00 zł (brutto) 243,09 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Pożądany wygląd lasu pierwotnego jest możliwy do zbudowania z odpowiednimi roślinami. Ponieważ nasze balkony i tarasy nie są w klimacie dżungli, ale w umiarkowanych szerokościach geograficznych, sadzenie musi być starannie przemyślane, by jak najlepiej wykorzystać tę różnicę. Należy wziąć pod uwagę warunki życia poszczególnych roślin, aby dżungla nie stała się szybko rozczarowaniem na tarasie.

Te fakty skutkują różnymi strategiami sadzenia przy projektowaniu balkonu w dżungli w domu. To, który wybierzesz, zależy od tego, ile słońca lub cienia zaoferujesz roślinom na balkonie i tarasie oraz jak możesz je przenieść na zimę. Ponadto wiele naszych roślin domowych pochodzi z tropikalnych lasów pierwotnych i deszczowych, dzięki czemu możemy je uwzględnić w projekcie, nawet jeśli nie planujesz uprawy całorocznej.

Wysokie doniczki z polietylenu które są eleganckie, dekoracyjne i lekkie będą odpowiednie do stworzenia dżungli na tarasie. Zostały wykonane z trwałych materiałów, będą mogły być częścią wyposażenia ogrodu tarasowego i posłużą przez wiele lat. Wysoka donica okrągła pozwala na obsadzenie tarasu roślinnością zwisającą o sporej bryle korzeniowej. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi, długo nie wyjdą z mody. Sprawdź nasze nowoczesne propozycje. Zachęcamy także do zobaczenia innych produktów z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz doniczki, które dodadzą uroku na Twoim tarasie.

386
45 cm
91 cm
45 cm
8 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
91 cm
Waga
8 kg
Pojemność
20 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
45 cm
Średnica dołem
30 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.