Donica obszerna na duże drzewa na skwerach miejskich z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Donica okrągła olbrzymia z cortenu Roller 100

Daj swoim roślinom domowym letnie wakacje, przenosząc je do chronionego miejsca na zewnątrz na ganku lub patio. Większość roślin wewnętrznych będzie dobrze prosperować na zewnątrz, gdzie zyskają siłę i zaczną rosnąć. Tutaj donica z ozdobnego cortenu która, mogą zawierć mieszankę roślin jak kalanchoe, echeveria i sedum.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
2 300,00 zł (brutto) 1 869,92 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Zrób śmiałe rewolucje w swoim krajobrazie, pakując kolorowy asortyment roślin jednorocznych, bylin i roślin tropikalnych do wysokiego, wąskiego pojemnika. Użyj kilku pionowych sadzarek, aby rozjaśnić przejście, otoczyć wejście lub stworzyć prywatność na odkrytej przestrzeni lub tarasie. Ta okrągła donica w kształcie walca z cortenu posłuży do przebrania szarego drewnianego chodnika. Donicę można obsadzić delphinium, calibrachoa, snapdragon, paproć szparagową, dianthus, cordyline i małą palmę. Zrób pokaz kolorów w swoim ogrodzie, włączając roczną winorośl w doniczkach i donicach, ale można również wybrać odmiany karłowate, które rosną mniej niż pół metra Świetnie nadają się do mniejszych donic lub skrzynek. Większość odmian rozwija się w częściowym lub pełnym cieniu.

151
100 cm
100 cm
100 cm
100 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Waga
100 kg
Pojemność
785 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
100 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.