Czarna wysoka donica z polietylenu Tower Pot
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Kwadratowa wysoka donica z polietylenu Tower Pot 70

Prosta, kwadratowa forma donicy Tower Pot 70 doskonale współgra z każdą rośliną. Doskonale nadaje się do aranżacji wszelkiego rodzaju patio, balkonów i trawników. Przyciągnie uwagę przechodniów, jeśli zostanie postawiona przed restauracją czy innym budynkiem. Połączenie kilku takich samych donic może posłużyć jako ścianka działowa.

 • check Polietylen
 • Czarny
 • Limonka
 • Antracyt
 • Czerwony
 • Niebieski
 • Pomarańczowy
 • Żółty
 • Zielony butelkowy
 • Biały
 • Szary
 • check Wbudowane
 • check Brak
418,21 zł (brutto) 340,01 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wysokie donice z polietylenu to esencja szyku i elegancji w każdym calu

Kwadratowa donica z polietylenu to mnogość intensywnie żywych barw, wyszukany image i prostota kształtu. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, dopasuje się do każdego rodzaju aranżacji. Wymiary donicy: wysokość 70cm, szerokość 35cm, głębokość 25cm. W sprzedaży dostępna jest również wersja donicy z systemem odprowadzającym wodę. Takie rozwiązanie zaleca się, gdy donica wystawiona jest na zewnątrz budynku. Otwór odprowadza nadmiar wody, który gromadzi się podczas opadów atmosferycznych. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pewność, że roślina nie będzie gniła.

DONICA KWADRATOWA WYSOKA TOWER POT Z POLIETYLEMU

kwadratowa donica geometryczna z polietylenu

Stabilna i stosunkowo ciężka (6kg) konstrukcja gwarantuje wysoką odporność na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Polietylen jest wysokiej jakości tworzywem sztucznym, odpornym na działanie mechaniczne i łatwym w utrzymaniu czystości. Kwadratowa wysoka donica Tower Pot 70 doskonale prezentuje się również w nowoczesnych restauracjach i hotelach, gdzie ceni się minimalizm. Doniczki plastikowe Tower Pot 70 harmonijnie współgrają z modelem Longerino pod względem designu oraz wymiarów. Pasują do ogrodu włoskiego zawsze kolorowego.

082
35 cm
70 cm
35 cm
6 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość
35 cm
Głębokość
35 cm
Waga
6 kg
Pojemność
20 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: