Czarna okrągła donica ogrodowa z aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Nowy

Donica okrągła niska z aluminium Roller 40

Zazwyczaj najlepiej jest wybrać sadzarkę przed podjęciem decyzji, co sadzisz. Połącz doniczkę z rośliną w stylu, który pasuje do twojej przestrzeni domowej lub handlowej. Niektóre kształty wyglądają wspaniale na kamiennych tarasach lub definiują wejście do formalnego domu.

  • check Aluminium
  • Biały alpejski
  • Czarny głęboki
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
452,00 zł (brutto) 367,48 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice z aluminium o geometrycznym kształcie uzupełnią nowoczesne wzornictwo. Wykończenie sadzarki może również określić, która odmiana roślin będzie wyglądać najlepiej. Neutralne i bardziej proste wykończenie skieruje naszą uwagę na rośliny, którymi obsadzone są donice. Jeśli twoja roślina pozostanie na zewnątrz, konieczne jest posiadanie otworów drenażowych, aby zapobiec nadmiernemu podlewaniu i nasiąkaniu korzeni. Najlepszą wskazówką dla łatwego sadzenia jest wybór dużego pojemnika. Duże pojemniki mają większą objętość gleby, więc rośliny nie muszą być podlewane tak często. Więcej gleby oznacza również, że rośliny mogą wyhodować większy system korzeniowy.

044
40 cm
40 cm
40 cm
4 kg
3 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Waga
4 kg
Pojemność
51 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
40 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

  • "Doskonałe produkty i doskonała obsługa."
  • "Świetna cena. Wysokiej jakości produkty w rozsądnych cenach."
  • "Doskonała Obsługa klienta."
  • "Jesteśmy najlepsi! Dziękuję!"