sadzawka z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Sadzawka prostokątna z cortenu 200-100-50

Przydomowy staw może dodać koloru i życia każdemu krajobrazowi, a jest to projekt, który może wykonać prawie każdy. Pokażemy Ci, jak zbudować staw lub sadzawkę z wodospadem, aby nadać swojemu podwórkowi piękno i spokój.

Sadzawki, zwane także „ogrodami wodnymi”, to jedna z najbardziej satysfakcjonujących funkcji, które możesz dodać do podwórka lub patio. Wyobraź sobie, że wychodzisz z domu do swojej własnej oazy na podwórku z pięknym ogrodem wodnym lub stawem z karpiami. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się kojącymi widokami i dźwiękiem płynącej wody oraz pięknych ryb ozdobnych. Poczuj, jak troski świata znikają, gdy będziesz cieszyć się swoim osobistym oczkiem wodnym! Sadzawkę wykonano z blachy corten grubości 3mm.

  • check Corten
  • Naturalny
4 390,00 zł (brutto) 3 569,11 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Sadzawka - oczko wodne składa się z wielu różnych części, a gdy te części są prawidłowo połączone, tworzą piękne i naturalistyczne dzieło sztuki, które zmienia osobowość wraz z porą dnia, zmianą pór roku i nastrojami matki natury.

ZOBACZ FILM - OCZKO WODNE Z WYLEWKĄ - KLIKNIJ

OCZKO WODNE Z WYLEWKĄ WYKONANE Z BLACHY CORTENsadzawka-oczko-wodne-z-blachy-corten

Sadzawki i staw ekosystemowy są samowystarczalne, wymagają bardzo niewielkiej konserwacji i zapewniają możliwość trzymania ryb ozdobnych, bez regularnego utrzymywania wewnętrznego domowego akwarium. Rośliny w stawie dają szansę poszerzenia horyzontów ogrodniczych dzięki wyborom, które wykraczają poza standardową petunie i różę. Miłośnicy ptaków będą zachwyceni nową różnorodnością pierzastych przyjaciół, którzy gromadzą się przy oczku wodnym. Spędź czas, relaksując się w ogrodzie wodnym z rodziną i przyjaciółmi. Będziesz się zastanawiać, dlaczego tak długo czekałeś, aby ulepszyć swoje podwórko pięknym ogrodem wodnym.

Rośliny świetnie nadają się do dodawania charakteru sadzawce, zapewniając kolor i teksturę, ale z punktu widzenia filtracji nie mają sobie równych. Rozwijają się korzystając z nadmiaru składników odżywczych w stawie i pozbawiają glony źródła pożywienia Rośliny wodne w ogrodzie wodnym, pod warunkiem odpowiedniego doboru, mają kluczowe znaczenie dla ogólnego stanu ekosystemu.

Skały i żwir zapewniają ogromną powierzchnię dla pożytecznych bakterii, które rozkładają nadmiar składników odżywczych w wodzie i rozpuszczone resztki organiczne na dnie stawu.

177
100 cm
50 cm
200 cm
140 kg
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
200 cm
Waga
140 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: