Wkładka uprawna donicy Normaliz dużej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Prostokątna wkładka uprawna donicy Normalis 95-25

Doniczki z laminatu stanowią świetny dodatek na zewnątrz lub wewnątrz domu, aby dodać ten piękny akcent, którego szukasz. Dzięki łatwej mobilności doniczek ogrodowych Twoje rośliny będą w stanie zapewnić odrobinę piękna w dowolnym miejscu w wybranym miejscu. Doniczki te mogą być małe i będą idealnie pasować do wnętrza domu, albo mogą być w dużych rozmiarach, które dodadzą koloru Twojemu podwórku.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
74,00 zł (brutto) 60,16 zł (netto)
Brutto
block Dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże donice z wkładką uprawną i doniczki sprawiają, że ogrodnictwo jest wygodniejsze niż uprawianie ogrodu na zewnątrz. Nie wymagają tyle pracy, a zapewniają więcej korzyści w dłuższej perspektywie. Istnieje kilka obszarów, w których doniczki z tworzyw zwykle górują. Oznakowanie wejść i chodników to świetne miejsca, w których rośliny będą mogły świetnie się prezentować. Doniczki pozwolą na sadzenie roślin w każdej sytuacji, niezależnie od pogody i pory roku. Posiadając ogród, ludzie muszą martwić się nie tylko roślinami, ale i otaczającą je ziemią i glebą w tym obszarze. Jedną ważną rzeczą w doniczkach jest to, że istotne jest podlewanie w takich ilościach, jak to konieczne. Mamy wiele różnych rodzajów doniczek wykonanych z różnych materiałów o różnych faktur i dowolnych kolorach. Zarekomendujemy również produkty oparte na lokalnych roślinach. Gwarantujemy doskonałą obsługą klienta, która może zaspokoić potrzeby najwybredniejszych. Stawiamy klienta na pierwszym miejscu, aby zapewnić mu odpowiednie potrzeby ogrodnicze. Aby dowiedzieć się więcej o doniczkach lub innych produktach ogrodniczych, nasz przedstawiciel handlowy może udzielić potrzebnych informacji. Strefa donic z dumą dostarczy produkty, wiedzę i usługi potrzebne do rozwoju!

119
14.50 cm
27.50 cm
84 cm
2 kg
Szczegóły
Wysokość
27,5 cm
Szerokość
14,5 cm
Głębokość
84 cm
Waga
2 kg
Pojemność
33 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.