Wkładka uprawy roślin donicy Anullo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Pojemnik - wkładka uprawna donicy Anullo

Wkładki uprawne wykonano z włókna szklanego, czyli materiału trwałego, o bardzo wysokiej jakości, odpornego na niekorzystne warunki środowiskowe. W naszej ofercie znajdziesz wkładki do donic okrągłych, kwadratowych oraz prostokątnych o różnych pojemnościach, które odpowiednio pasują do określonego rodzaju donicy.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
33,00 zł (brutto) 26,83 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice wyposażone w system uprawny jak prezentowane wkładki uprawne umożliwiają łatwe przesadzanie w momencie, gdy Twój kwiat będzie już tego potrzebował. Donice wyposażone we wkładkę uprawową zawierają specjalny system przelewowy, co umożliwia bezproblemową wymianę wody - korzenie rośliny pobierają ją jedynie wtedy, gdy jej potrzebują co zapewnienia roślinom idealne warunki rozwoju. Dzięki wkładkom uprawnym system korzeniowy ma stały dopływ wody, ale również i tlenu, przez co ziemia nie ulega gniciu, a kwiaty mogą wzrastać w sposób swobodny i cieszyć nasze oczy. Zachęcamy do zakupów, gwarantujemy bardzo korzystne ceny.

116
34 cm
27.50 cm
34 cm
1 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
27,5 cm
Waga
1 kg
Pojemność
15 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica
34 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.