Wkładka uprawna donicy Falko 100
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Klasyczna wkładka uprawy roślin donicy Falko 100

Kilka czynników pomaga określić, jak duży i głęboki musi być pojemnik - wkładka uprawna donicy. Zastanów się nad rozmiarem i kształtem systemu korzeniowego rośliny, czy jest to roślina wieloletnia, roczna czy wieloletnia i jak szybko rośnie. Rośliny okopane, które zapełniły każdy dostępny centymetr kwadratowy gleby, szybko wysychają i nie rosną dobrze.

  • check Laminat
  • Biały alpejski
35,00 zł (brutto) 28,46 zł (netto)
Brutto
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wybierz dużą osłonkę z wkładką uprawną do sadzenia mieszanego, taką, która zapewni wystarczającą przestrzeń korzeniową dla wszystkich roślin, które chcesz uprawiać. Jasne pojemniki utrzymują chłodniejszą ziemię niż ciemne pojemniki. Maksymalny rozmiar i waga kontenera jest ograniczona przez to, ile masz miejsca, co będzie go wspierać i czy planujesz go przenieść. Jeśli Twój ogród kontenerowy znajduje się na balkonie lub pokładzie, sprawdź, ile ciężaru bezpiecznie utrzyma konstrukcja. Niezależnie od wybranego pojemnika niezbędne są otwory drenażowe. Bez drenażu gleba będzie podmokła, a rośliny mogą umrzeć. Otwory nie muszą być duże, ale musi być ich wystarczająco dużo, aby nadmiar wody mógł spłynąć. Jeśli w pojemniku - wkładce nie ma otworów, spróbuj sam je wywiercić. Wkładki uprawne - kosze są przydatne do obsadzania dużymi roślinami w ciężkich donicach: Wyhoduj roślinę w zwykłej wkładce uprawnej, która mieści się w ozdobnym pojemniku, tak abyś mógł je przenosić osobno.

114
27 cm
35 cm
27 cm
1 kg
4 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Szerokość
27 cm
Głębokość
27 cm
Waga
2 kg
Pojemność
35 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.