Fontanna nowoczesna ogrodowa industrialna z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Fontanna ogrodowa podświetlana z cortenu 80

Nowość na rynku, fontanna ogrodowa, sprawdzi się również na tarasie, wykonana z aluminium malowanego proszkowo na dowolnie wybrany kolor, alternatywą jest stal corten. Kształt podstawy oraz wymiary i gabaryty możliwe do wyboru w oparciu o indywidualny projekt. Przedstawione rozwiązanie znajdzie zastosowanie w ogrodach na tarasach i balkonach, również w salonach.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
3 295,00 zł (brutto) 2 678,86 zł (netto)
Brutto
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ogród musi prezentować się nieskazitelnie o każdej porze, by łatwiej było utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza nie tylko w upalne dni, bezwietrzne dni konieczna jest fontanna ogrodowa podświetlana, która poza nawilżeniem i odpowiednim lokalnym mikroklimatem podkreśli styl aranżowanego ogrodu. Moment, kiedy woda z cichym pluskiem ożywia fontannę jest magiczny, kojące dźwięki uspokajają, a hipnotyzujące refleksy opadającej wody nie pozwolą oderwać wzroku.

Nowoczesny niebanalny design fontanny podświetlanej może stanowić bardzo efektowny gadżet który będzie ozdobą określonej przestrzeni i z pewnością zostanie zauważony przez grono miłośników nowości niebanalnego wystroju. Wyposażeniem zestawu jest fontanna o mocy 25W, napięciu sieciowym 240V 50 Hz i wydajności 1200 l/min działająca w obiegu zamkniętym zasilana z ukrytego w obudowie zbiornika. Wysokość podnoszenia strumienia wody jest regulowana i maksymalnie może wynosić 1,8 m mierzona od podstawy. Rozbieralny kadłub pompy umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie filtra, który zapewnia prawidłową pracę układu. Fontannę ogrodową wyposażono w oświetlenie led o mocy 1,6W który szczególnie nocą daje niesamowity efekt wizualny.

Prezentowany zestaw jest gotowy do pracy, jedynie co trzeba zrobić to zbiornik wypełnić wodą i podłączyć z pomocą wtyczki do gniazda zasilającego. Prezentowany zestawy nie wymaga żadnej konserwacji, jednak w okresie zimowym zalecamy wyłączyć układ z zasilania i opróżnić zbiornik z wody.

056
80 cm
40 cm
80 cm
90 kg
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
80 cm
Głębokość
80 cm
Waga
35 kg
Pojemność
130 l
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: