Kominek ogrodowy z paleniskiem i grillem
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Kominek ogrodowy z grillem i paleniskiem

Kominek może być umieszczony w dowolnym miejscu, nadając każdej powierzchni dodatkową przestrzeń. Użyj gotowej podpałki lub małych kawałków drewna, aby rozpalić ogień. Gdy uzyskasz odpowiedni płomień, dołóż większe kawałki drewna.
Upewnij się, że ogień dostaje wystarczającą ilość tlenu do spalania. Pamiętaj, że otoczenie kominka może stać się bardzo gorące.

  • check Corten
  • Naturalny
  • check Naturalna
1 722,00 zł (brutto) 1 400,00 zł (netto)
Brutto
block Obecnie brak na stanie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wszystkie wyroby ze stali corten są dostarczane bez warstwy rdzy. W miarę upływu czasu stal corten uzyska swój charakterystyczny, ciemno - rdzawy kolor. Proces rdzewienia następuje pod wpływem warunków atmosferycznych, zanim produkt całkowicie zardzewieje może minąć od 4 do 5 miesięcy, nigdy nie wiadomo co jest zaskakujące, jaką barwę uzyska po tym okresie. Kominek pięknie zaakcentuje charakter ogrodu oraz stanie się elegancką wizytówką dobrego gustu właścicieli. Na produkt oferujemy 5-letnią gwarancję.

054
55 cm
150 cm
55 cm
90 kg
Szczegóły
Wysokość
150 cm
Waga
90 kg
Zastosowanie
na zewnątrz
Średnica
55 cm
Gwarancja
5 lat
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.