Czarna donica kwadratowa z laminatu poliestrowo szklanego
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Czarna geometryczna kwadratowa donica z laminatu 40-60-60

Największą zaletą większości małych roślin doniczkowych jest to, że mogą one pasować niemal wszędzie w domu. Możesz nawet stać się kreatywny! Pomyśl o dodaniu uroczych roślin w nieoczekiwanych miejscach, takich jak okno w łazience, w wiszącej doniczce lub nawet na ścianie z oszczędzającym miejsce pionowym ogrodem ściennym! Idealny wybór na wszystko, o czym marzy Twój zielony kącik, ta donica pomoże Ci stylowo pielęgnować Twój zielony azyl!

  • check Laminat
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
750,00 zł (brutto) 609,76 zł (netto)
Brutto
block Produkt na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wybrać udane duże doniczki jest zaplanowanie i przeprowadzenie pewnych badań. Rośliny, które wybrałeś, aby ozdobić swoją przestrzeń, muszą razem współgrać, aby dobrze się rozwijały. Przed wybraniem jakichkolwiek kwiatów upewnij się i zaplanuj, gdzie pójdą Twoje donice. Niektóre rośliny świetnie żyją w cieniu z niewielkim lub żadnym słońcem, podczas gdy inne rośliny kwitną w bezpośrednim świetle słonecznym. Dowiedz się, czego potrzebują Twoje rośliny i upewnij się, że donica znajdzie się w odpowiednim miejscu, aby im to zapewnić.

305
60 cm
40 cm
60 cm
6 kg
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.