Grafitowa donica kwadratowa z laminatu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Grafitowa donica foremna kwadratowa z laminatu Falko100

Prosta geometryczna forma donicy Falko odpowiednia do prezentowania wybranych wysokich roślin. Oryginalny styl a zarazem prostoty geometryczny kształt pozwala wkomponować ją w otoczenie o wszechstronnej charakterystyce.

  • check Laminat
  • Szary grafitowy
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
806,00 zł (brutto) 655,28 zł (netto)
Brutto
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Prosta i smukła sylwetka donicy foremnej z laminatu idealnie dopełni stylu przestrzeni domowej. Kompozycje roślinne w donicach pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanego miejsca. Zestaw donic Falko to wysokiej jakości produkt wykonany z niezwykle bezusterkowego surowca jakim jest laminat poliestrowo szklany. dzięki temu są lekkie, stabilne, bardzo wytrzymałe, łatwe w czyszczeniu. Połącz je razem a stworzysz swoją własną kompozycje.

Wkładkę uprawną donicy znajdziesz pod adresem-kliknij Wkładka uprawna

269
40 cm
100 cm
40 cm
10 kg
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Waga
10 kg
Pojemność
30 l (wkładka uprawna)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Głębokość górą
40 cm
Szerokość górą
40 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: