Carna smukła donica wysoka z fiberglassu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice ozdobne białe z laminatu na tarasie

Polecamy rówmież

Czarna geometryczna donica okrągła z laminatu Anullo 90

Czarna donica Anullo 90 to produkt zaprojektowany z myślą o aranżacji przestrzeni wnętrznej jak i powierzchni otwartych. Prosty styl i jednocześnie niepowtarzalny charakter donicy umożliwia wkomponowanie jej w miejsce tradycyjne i nowocześnie zaaranżowane.

  • check Laminat
  • Czarny głęboki
  • check Wysoki połysk
  • check Matowa
917,00 zł (brutto) 745,53 zł (netto)
Brutto
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Czarna donica Anullo 90 to nowość w ofercie sklepu. Produkt zaprojektowany w odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie swoim kształtem. Bryła okrągłej donicy Anullo w całości wytwarzana jest z laminatu poliestrowo-szklanego (tz.włókno szklane), trwałego materiału, którego cechy pozwalają na umiejscowienie jej w otoczeniu o różnej charakterystyce. Poliester szklany sprawia, iż oferowane przez nas produkt jest odporny na skrajne warunki atmosferyczne (wysokie, niskie temperatury, opady, czynniki biologiczne)

Wkładkę uprawną donicy znajdziesz pod adresem- kliknij Wkładka uprawna

243
43 cm
90 cm
43 cm
7 kg
Szczegóły
Wysokość
90 cm
Waga
7 kg
Pojemność
15 l (wkładka uprawna)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Średnica górą
43 cm
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Może Ci się spodoba również: